Tiktok Takipçi Satın Al

Yerli Korku Oyunu Curse of Anabelle Oyuncularla Buluştu

Yerli korku oyunu Curse of Anabelle Playstore’da oyuncularla buluştu.

Türk Telekom’un dijital oyun platformu Playstore, yüzde yüz yerli yapım hikaye tabanlı macera-korku oyunu ‘Curse of Anabelle’yi, Playstore’a özel avantajlı fiyatıyla oyun severlerle buluşturuyor. Curse of Anabelle Steam’den sonra Playstore’da. Curse of Anabelle, birinci kişi görüş açısından oynanan hikaye tabanlı bir macera-korku / bulmaca oyunudur. Oyunun hikayesi yaratılırken gerçek dünyada yer alan mit ve efsanelerden esinlenilmiştir.


Türk Telekom, PC, Mac ve Free to Play gibi platformlarda yer alan oyunların yanı sıra, fiziksel PlayStation 4 oyunları ve oyuncu ekipmanlarını da satışa sunduğu Playstore’a yeni bir oyun daha ekliyor. Türkiye’nin en büyük dijital oyun mağazası Playstore, oyun severleri macera dolu ve zengin içeriğiyle ses getirmeye hazırlanan ‘Curse of Anabelle’ ile karşılıyor.

Yerli Korku Oyunu Curse of Anabelle Oyuncularla Buluştu

Daha önce geliştirdikleri Soldiers of the Universe oyunuyla dikkatleri üzerine çeken yerel oyun yapımcısı Rockwise tarafından geliştirilen Curse of Anabelle, Playstore’a özel 40 TL yerine 27 TL fiyatla satışa sunulacak. Ayrıca, Curse of Anabelle alan herkese lansmana özel Soldiers of The Universe hediye edilecek.

Steam’den sonra Playstore’da

Dünya efsanelerine, mitlerine dayanan ve gizemli bir oyun deneyimi vadeden Curse of Anabelle, macera-korku türüne yeni bir soluk getiriyor. Oyun severler bu macerada milattan önce 10. yüzyıla kadar uzanan bir gizemi ortaya çıkaracak ve dünyadan bile daha yaşlı karanlık güçlerle karşı karşıya gelecekler.

En yeni ve en popüler oyunların avantajlı fiyatlarla yer aldığı Playstore’da pek çok oyunda yüzde 75’e varan indirimler bulunuyor. Türk Telekom abonelerine tüm oyunlarda internet faturasına ek 12 aya varan taksit fırsatı da sunuluyor. Dileyen müşteriler kredi kartı veya mobil ödeme ile diledikleri oyunu kolayca satın alabiliyor. Playstore’a özel avantajlı fiyatıyla Curse of Anabelle oyununa ise buradan ulaşabilirsiniz.

Yerli Korku Oyunu Curse of Anabelle Oyuncularla Buluştu

Yerli Korku Oyunu Curse of Anabelle Oyuncularla Buluştu Yerli Korku Oyunu Curse of Anabelle Oyuncularla Buluştu

Yerli Korku Oyunu Curse of Anabelle Oyuncularla Buluştu Yerli Korku Oyunu Curse of Anabelle Oyuncularla Buluştu Yerli Korku Oyunu Curse of Anabelle Oyuncularla Buluştu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu