Tiktok Takipçi Satın Al

CS:GO Vac Hatası ve Çözümü

Bu makalemizde çoğu oyuncunun karşılaşmış olduğu VAC hatasının nasıl çözüleceğini sizlere anlattık. Detaylar makalemizde…

CSGO Vac hatası çözümü son zamanlarda en popüler oyunlar ve uygulamalar arsında yer almış olan CS:GO oyuncularının en merak ettiği konular arasında yer almaktadır.


Birçok kişi tarafından sevilerek ve büyük bağlılıkla oynanan bu oyun genel olarak altyapısı ve sisteminin başarılı olduğu bilinmesi gereken hususlar arasında yer almaktadır ancak her ne kadar başarılı olursa olsun bu oyunun da kendine ait birtakım sistemsel sorunlarının mevcut olduğu bilinmektedir. CSGO vac hatası neden ortaya çıkar?

Genel olarak hata yaşanmamasına rağmen olası hatalar veren ve kodlar üretmiş olan CS:GO oyunun her hatanın kendine özel kodlar verdiği görülmektedir.

Her hata kodunun kendine ait basit ve etkili yöntemlerle çözülebildiği bilinmeli ancak her uygulanan işlem tüm kodlarda geçerli olmayacağı bilinmesi gerekmektedir.

CS:GO Vac Hatası ve Çözümü

CS:GO Vac Hatası Sorunu ve Çözümü

CS:GO Vac hatası çözümü için basit ve etkili olan yöntemlerin sıra ile yapılması gerekmektedir. Öncelikle yapılması gereken işlem Steam’e girin.

Sonra “kütüphane” sekmesinden CS:GO oyunun bulunup sağ tıklanarak ekrana çıkan “genel” sekmesinden de “ çalıştırma seçeneklerini ayarla” bölümüne tıklayarak gelen kutucuğa “-console” yazıp tamam seçeneğine tıklanması gerekmektedir.

Bu uygulamalardan sonra da hata düzelmez ise bu sefer de “bilgisayarım” sekmesine sağ tıklayıp “özellikler” bölümüne gidilmelidir. Ekranın sol tarafındaki en alt bölümde yer alan “gelişmiş sistem ayarları” sekmesine tıklayarak “performans” kategorisindeki “ayarlar” sekmesine tıklanması gerekmektedir.

Ekranda çıkan menüde “ veri yürütme engellemesi” sekmesine tıklayarak oradaki “ sadece önemli windows programları ve hizmetleri için DEP’i aç” seçeneğine tıklanarak sorunun çözümüne ulaşmış olunacaktır.

CMD ile Steam Onarma

Steam onarmak bazı durumlarda çözüme kavuşturabiliyor.

  • Başlata CMD yada komut istemi yazın
  • Açılan siyah pencereye aşağıdakini yazın
  • “C:\\Program Files (x86)\\Steam\\bin\\SteamService.exe” /repair

CSGO Nedir?

Counter-Strike: Global Offensive ya da bilinen kısa adıyla CS:GO, Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen çevrim içi birinci şahıs nişancı oyunu. Microsoft Windows, Mac OS X, PlayStation 3, Xbox, Linux üstünde çalışmaktadır.

Serinin önceki oyunları gibi Global Offensive, görev tabanlı birçok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunudur. Oyuncular ilk önce görevleri tamamlamak veya düşman takımı yok etmek için teröristler veya terörle mücadele ekibi takımlarından birini seçerler.

Örneğin, yıkım haritalarında (de_) teröristler bomba kurmaya çalışırken, terörle mücadele bombanın kurulmasını engellemeye veya kurulmuş bombayı imha etmeye çalışır. Global Offensive’e önceki oyunlardaki görevlere ek olarak silah yarışı (arms race) denilen bir mod eklenmiş, bu modla birlikte klasik Counter-Strike haritalarının yanında farklı haritalar da oyuna dahil edilmiştir.

CS:GO Vac Hatası ve Çözümü CS:GO Vac Hatası ve Çözümü

CS:GO Vac Hatası ve Çözümü CS:GO Vac Hatası ve Çözümü CS:GO Vac Hatası ve Çözümü

CS:GO Vac Hatası ve Çözümü CS:GO Vac Hatası ve Çözümü CS:GO Vac Hatası ve Çözümü

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu