Tiktok Takipçi Satın Al

CS:GO Konsol Açma Kodu, CSGO Konsol Nasıl Açılır?

CSGO konsol açma kodu konusunda oyun tutkunları araştırmalar yapmaktadır. CS:GO milyonlarca oyuncunun rağbet gösterdiği eğlenceli ve aksiyon dolu bir oyundur.


Daha iyi şartlarda oyun oynamak isteyen oyuncular konsol yardımı ile iyileştirmeler yapmak istiyor. Özellikle profesyonel oyuncular oyundaki etkenleri tam olarak kendilerine göre ayarlayarak daha etkili bir şekilde oyun oynamayı sürdürüyor.

Kullanacağınız kodlarla sizler de konsol açarak kendiniz için iyileştirme yapabilirsiniz. Komut konsolu ile performans ve tüm özellik değerlerini görme şansını elde edebilirsiniz. Oyun içerisinde yer alan radar göstergesini değiştirme imkânınız konsol sayesinde mümkündür.

CS:GO Konsol Nasıl Açılır?

CS:GO Konsol Açma Kodu, CSGO Konsol Nasıl Açılır?

CSGO konsol açma kodu araştırması yapan kullanıcılar sırasıyla bahsedeceğimiz adımları izleyerek konsol ekranında istedikleri ayarları yapabilir. Aşağıdaki adımları sırasıyla izleyerek konsol ekranına giriş yapabilirsiniz.

  • Konsol ekranı açmak isteyen oyuncuların öncelikle CS:GO’ya giriş yapması gerekir.
  • Ana menüde bulunan ayarlar sekmesine tıklayınız.
  • Açılan sayfada oyun ayarları yazan bir bölüm bulunmaktadır. Bu bölüme tıklayınız.
  • Oyun ayarlarına eriştiğiniz zaman “Geliştirici Konsolu Etkinleştir” adı altında bir seçenek bulunmaktadır. Burada yer alan seçeneği aktif ederek geliştirici konsolu açmış olursunuz. Sonrasında konsol aktif olur olmaz klavye ve mouse ayarlarına göz atmalısınız.
  • Mouse ve klavye ayarları bölümüne giriş yaptıktan sonra geliştirici komut konsolunu bulunuz. Burada kısa yol tuş ataması gerçekleştirmeniz gerekir.
  • Atamak istediğiniz kısa yol tuşu her defasında size kısa yoldan konsol açma imkânı sağlayacaktır. Burada tanımlayacağız tuşu klavyede yer alan az kullandığınız fakat kolay erişim sağlayabildiğiniz bir tuş olmalıdır. Böylelikle konsol ekranına kısa yoldan erişim sağlarsınız.

Atadığınız tuşunun altında yer alan é tuşu konsol ekranına atamak için uygun bir seçenektir. Tuş ataması gerçekleştirdikten sonra uygula seçeneğine tıklamalısınız. Sonrasında ayarları kaydet düğmesine tıklayarak yapmış olduğunuz tüm ayarların kayıt altına alınmasını sağlarsınız.

Csgo konsol açma kodu ihtiyacı hissetmeden konsol ekranı ile alakalı tüm ayarları böylelikle yapabilirsiniz. Konsol ekranı sayesinde daha verimli ve kaliteli bir şekilde oyun oynayabilmeniz söz konusudur. Atandığınız tuşla alakalı herhangi bir değişiklik yapmak isterseniz aynı adımları izleyerek farklı bir tuşa atama yapabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu