Tiktok Takipçi Satın Al
Trend

Tüm CS:GO Haritaları

Tüm CSGO haritaları bu içeriğimizde sizlerle. 20 yılı aşan geçmişe sahip olan Counter Strike serisinin en son üyesi CSGO’da hangi haritalar mevcut?

CS GO bilinen en iyi FPS oyunlarından bir tanesi olarak adlandırılmaktadır. Sunduğu mücadeleci hava ve eşsiz FPS deneyimi oyunun tercih edilebilirliğini arttırmaktadır. Oyunda birçok harita bulunmaktadır. CS GO haritaları;


CS:GO söz konusu olduğunda onu diğer birinci şahıs nişancı oyunlarından ayıran özelliklerinden birisi de her bir metrekaresi rekabet için tasarlanmış haritalarıdır. CS:GO’da oynanma sırasına göre en popüler haritalar bu listede!

CSGO haritaları arasında en popüleri hiç şüphesiz eskimeyen Dust 2’dir. Oyuncuların birçoğu Dust 2 haritasını tercih etmektedirler.

CS:GO Ana Haritalar Listesi

Dust 2

Rekabetçi modu için birebir uyumlu olan harita oyunun en çok tercih edilen haritasıdır.

Tüm CS:GO Haritaları

Mirage

Genelde e-spor maçları için seçilen haritadır ve rekabetçi modunda iyi bir deneyim sunar.

Tüm CS:GO Haritaları

Overpass

Haritada takım halinde hareket etmek biraz zor olsa da izlemesi en keyifli haritalardan bir tanesidir.

Tüm CS:GO Haritaları

Vertigo

Yine çok adı duyulan CS GO haritaları arasında yer alan Vertigo aşağı düşme tehlikesi bulunan bir harita.

Tüm CS:GO Haritaları

Nuke

Nükleer materyal fabrikası içerisinde bulunan harita, Almanya’nın nükleer alalarından esinlenerek oyuna dahil edilmiştir.

Bu öyle bir harita ki çok kez oynanmasına karşın bu haritadan nefret eden çok fazla oyuncu bulunuyor. Sniper silahlarının büyük bir öneme sahip olduğu bu haritada tüfekler de etkilidir. Ancak etrafta güzelce gezinirken bir anda vurulabilirsiniz. Bu haritada oynayacaksanız keskin nişancı olma konusunda kendinizi eğitseniz iyi ederseniz.

Tüm CS:GO Haritaları

Train

Counter-Strike oyununun geliştiricisi Valve ve Half-Life tarafından yapılan ve oyunda yer verilen harita bir tren istasyonunu konu almaktadır.

Tüm CS:GO Haritaları

Inferno

CS GO haritaları arasında en efsane haritalarda birisi olarak bilinmektedir. Ancak yenilenen görüntüsü ile eski halinden biraz farklı. Oyuncuların birbirine yakın olması ile harita benzersiz bir deneyim sunmakta. Aynı zamanda tüm oyuncular tarafından en çok sevilen haritalardan biri olarak bilinmekte.

Tüm CS:GO Haritaları

Cache

Oyunun en büyük haritalarından bir tanesidir. Bu durumda kesin nişancı olmanın en büyük avantajları sağlamasına imkan tanımaktadır. Eğlencenin üst seviyede olduğu bir haritadır.

Tüm CS:GO Haritaları

Anubis

Normal oyuncular tarafından pek tercih edilmese de e-spor maçlarında sıklıkla tercih edilen bir haritadır.

Tüm CS:GO Haritaları

Agency

Rehine kurtarmak üzerinde düzenlen harita, rehinelerin alınıp binadan dışarı yani helikoptere yerleştirilmesini amaçlamakta.

Tüm CS:GO Haritaları

Office

CS GO’nun ilk karlı haritasıdır. Bomba imha oyunları ile oyuncular tarafından tercih edilen bir haritadır.

Tüm CS:GO Haritaları

Mutiny

En yeni eklenen haritalardan bir tanesidir. Rekabetçi modunda ve bomba ihma oyunları için el verişlidir.

Tüm CS:GO Haritaları

Swamp

Oyunun pek tercih edilmeyen haritalarından bir tanesidir denilebilir.

Tüm CS:GO Haritaları

Cobblestone

Efsane harita Dust 2’nin yaratıcısı olan Dave Johnston tarafından tasarlanmıştır. Fransa’da bir kale olarak tasarlanmış olan harita farklı bir oyun yapısını içermektedir. Oyunda amaç terör gurubunun bir çiftlik evini bombalamasıdır. Diğer grup ise buna engel olmak için mücadele etmelidir.

Tüm CS:GO Haritaları

Ancient

Tüm CS:GO Haritaları

Ancient (de_ancient), Counter-Strike: Global Offensive’deki bir bomba imha haritasıdır. Valve tarafından oluşturuldu ve Broken Fang operasyonunun bir parçası olarak 3 Aralık 2020’de tanıtıldı. [1] 3 Mayıs 2021’de Kırık Diş Operasyonu sona erdiğinde, Aktif Görev Haritası havuzunda Ancient, Tren’in yerini alırken, Tren Yedek Harita havuzuna girdi.

CS GO haritalar listesine yakından baktık. Valve tarafından yayınlanan güncellemeler ile birlikte yuna yeni haritalar eklediği zaman bu listemizi de güncellemiş olacağız.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
4
+1
2
+1
2
+1
1
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu