CS:GO FPS Arttırma Yöntemleri - TeknoDiot.com

CS:GO FPS Arttırma Yöntemleri


Bu makalemizde oyuncular tarafından çok sevilen birzamanların efsanesi olan serinin devamı olan CS:GO FPS arttırma yöntemlerini anlatacağız. Detaylar makalemizde…

CS:GO FPS arttırma olarak birçok yöntem vardır. Oyun hayranları için en fazla merak edilen konular arasında yerini almaktadır. Son zamanlarda CS:GO oyunu en popüler oyunlar içinde bulunur. Bu duruma ek olarak ise FPS konusunda sorun yaşayan oyuncular için araştırma yapılarak gözlemler yapılmıştır. Talep edilen performansı bulundurmayan oyuncular sorunları çözebilmek için yeni ekran kartları ya da işlemci alabilmektedirler. CS:GO FPS arttırma, her oyuncunun yüksek özelliğe sahip olarak donanımları almaya gücü bulunmayabilir.

Bu noktada ise yöntemlerin nasıl gerçekleştirildiğini aktarmak isteriz. Oyun grafiklerini daha basit bir hale getirmek ve FPS artırma işlemi bu şekilde sağlanabilir. Oyundan az da olsa yüksek bir şekilde performans elde edilecektir. Profesyonel anlamda CS:GO oyuncularının da tercih edeceği bu yöntem ile rakipler daha kolay takip edilir.

CS:GO FPS Arttırma Yöntemleri

 

Windows Optimizasyonu ile FPS Arttırmak

CS:GO FPS arttırma işleminin yanı sıra bu durumu Windows ile nasıl yerine getireceğinizi sizlere aktaracağız. Düşük FPS almaya neden olan durum aslında CPU’nun yorulmasıdır diyebiliriz. Bu durumu engelleyebilmek için şu yöntemleri aktarabiliriz: öncelikle başlat ve ardından da çalıştır diyerek msconfig yazarak başlanabilir. Daha sonra ise başlat sekmesinden tümünü devre dışı bırak butonu işaretlenmelidir.

Hizmetle bölümünde bulunan Microsoft hizmetlerini gizle kısmına tıklanarak devam edilebilir. Ön yükleme sekmesinde bulunan Gul ön yüklemesi yok kutucuğu işaretlenmelidir. Bu işlemin ardından ise bilgisayarıma sağ tıklanıp sırasıyla özellikler- gelişmiş sistem ayarları ve performans ayarları takip edilebilir. son olarak ise en iyi performans için ayarla yazısına tıklanabilir.

İşlemleri takiben Windows arama bölümüne kontrol paneli yazılarak donanım ve ses ardından ise güç seçeneklerine gelinir. Son işlem ise başlatan arama kısmına UAC yazarak karşınıza çıkan menüden UAC kapatılır.

:: Apex Legends FPS Arttırma Yolları

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu