Tiktok Takipçi Satın Al

Müjde: CS:GO Tamamen Ücretsiz Oldu! Battle Royale Modu Geldi

Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CS:GO artıktamamen ücretsiz oldu. Dün gece gelen yeni bir güncelleme ile oyun tamamen yeniliklere kavuştu.

Bu yeniliklerden en dikkat çeken ise tabii ki Battle Royalemodu oldu. PUBG, Fortnite, Black Ops 4 gibi oyunlar Battle Royale modu içeren orijinaloyunlardı 2018 yılı adeta bir Battle Royale oyunları yılı oldu. 


Yapılan açıklama ile birlikte ise daha önceden oyunu satan alan oyuncuların  “Commemorative Loyalty Badge” adı verilen bir rozete sahip olacakları da müjdelendi.

 

Bu rozete sahip olan kullanıcılar ise ”seçkin eşleştirmeler” adı altında Battle Royale modunda birbirleri ile rahatlıkla eşleşebilecekler. Milyonlarca oyuncu tarafından  sevilerek oynanan oyuna yeni bir soluk getiren yapımcı firma, adından oldukça söz ettirecek.

Müjde: CS:GO Tamamen Ücretsiz Oldu! Battle Royale Modu Geldi

CS:GO’da bu furyanın içerisinde dün gece yeni gelengüncelleme ile birlikte dahil olmuş oldu. Ek olarak CS:GO bu güncelleme ile birlikte tamamen ücretsiz oldu artık. Şunun altını çizelim. “CS:GO Prime Status Upgrade Satın Alın” paketi mevcut bu paket:  Seçkin Duruma sahip hesaplar diğer Seçkin Duruma sahip hesaplarla eşleştirilir ve bu hesaplar, Seçkin Duruma özel hatıra öğelerini, öğe düşürmelerini ve silah kasalarını almaya elverişlidirler. Ayrı bu paketin fiyatı 77.50 TL. Oyuna daha önceden sahip olan kullanıcılar oyunun Prime sürümüneotomatik olarak sahip olabilecekler. Bunun haricinde ise oyunu ücretsiz indiren kullanıcılar ise rekabetçi eşleşmelerine katılabileceği Prime sürümü için 77,50 TL gibi bir ücret ödemesi gerekiyor.

CS:GO Gelen Güncelleme Notları:

Karşınızda Danger Zone , CS:GO’nun taktiksel oynanışı üzerine inşa edilmiş yüksek tempolu bir battle royale oyun modu. Bu modda oyuncular sonuna kadar hayatta kalmak için zekâlarını, yeteneklerini ve kaynaklarını kullanacak. Tek başına oynayabileceğin gibi ikili ve üçlü takımlar hâlinde de oynayabilirsin!

[sp-related style=”dark” id=”33069″]

CS:GO Artık OYNAMASI ÜCRETSİZ 


Arkadaşlarını davet etmek için bundan daha iyi bir zaman olamaz.

Bugünün güncellemesinden önce CS:GO oynamış tüm oyunculara profillerinde gösterebilecekleri hatıra bir Sadakat Rozeti verilecek. Başından beri bizimleydin, o hâlde bunu herkes bilmeli! Buna ek olarak mevcut bütün CS:GO oyuncularının hesapları Seçkin Durumuna yükseltildi.

Önceden de olduğu gibi, Seçkin Duruma sahip hesaplar diğer Seçkin Duruma sahip hesaplarla eşleştirilecek. Buna ek olarak Seçkin Durumu size Hatıra MP5-SD | Kobay Fareleri (Danger Zone maçlarında TP kazanılarak edinilebilir) silahına erişim verecek.

Tehlikeli Bölge Kasası


Danger Zone Kasası’nda topluluk tarafından tasarlanmış 17 adet silah kaplaması, özel öğe olarak da Şafak bıçakları yer almaktadır. Daha fazla detay içinclic buraya tıkla.null

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu