Tiktok Takipçi Satın Al

CS:GO Başlatma Seçenekleri

Counter Strike Global Offensive, CS: GO Launch Options’ın yardımıyla oyununuzu çok daha ilginç ve iyileştirme fırsatı sunuyor.

CSGO başlatma seçenekleri, Oyunu oynayacak kişinin oyuna devam etmeden önce oyunu ve tecrübesini üst düzeye çıkarmak için bazı ayarları yapmasını sağlayan komutlardır. Basit bir dille, oyunu istediğiniz ayarlarda başlatmak için komutlar.

CS:GO Başlatma Seçeneği Nedir?


Oyunu çalıştırmadan önce oyun ayarlarını değiştirmek için oyun başlatma seçenekleri kullanılabilir. Başlatma seçenekleri, kullanıcının oyunun iç ayarlarının yerini almasına izin verir. Bu, uyumsuz video ayarlarından kurtarma ve çok çeşitli sorunları gidermenin etkili bir yoludur.

CS:GO Başlatma Seçeneği Nasıl Ayarlanır?

  1. Steam Kitaplığı altındaki oyun başlığına sağ tıklayın ve Özellikler’i seçin.
  2. Genel sekmesinin altında Başlatma seçeneklerini ayarla düğmesini tıklayın.
  3. Uygulamak istediğiniz başlatma seçenekleri girin ve tıklayın (her bir boşlukla kodunu ayırmak emin olun).
  4. Oyunun Özellikler penceresini kapatın ve oyunu başlatın.

CS:GO Başlatma Seçenekleri

En iyi CSGO Başlatma Seçenekleri Nelerdir?

-novid -tickrate 128 -high -threads 6 +fps_max 0 +cl_interp 0 +cl_interp_ratio 1 +rate 128000 +cl_updaterate 128 +cl_cmdrate 128 +mat_queue_mode 2 -freq 144 -refresh 144 -d3d9ex -nojoy.

  • novid : Oyuna bu başlatma seçeneğiyle başlamak, normalde başlangıçta oynayan Valve girişini kaldıracaktır. Bence sahip olunması gereken bir başlatma seçeneği, çünkü girişin cehennem kadar sinir bozucu olduğunu düşünüyorum.
  • tickrate : 128 Bu başlatma seçeneği seti olmadan botlarla çevrim dışı bir oyun oluşturursanız, oluşturulan sunucu 64 tik hızında çalışır. Bu başlatma seçeneği ayarlanırsa, çevrim dışı sunucular her zaman 128 tik hızında çalışır.
  • refresh <rate> / – yenileme hızı <rate> / -freq <rate> : Bu başlatma seçeneğiyle monitörünüzü belirli bir yenileme hızında çalışmaya zorlayabilirsiniz. Bu, yalnızca monitörünüzün maksimum yenileme hızı 60’tan yüksekse anlamlıdır. Değilse ve bu başlatma seçeneğini 120’ye ayarlarsanız, monitörünüze ciddi şekilde zarar verebilirsiniz.
  • +cl_forcepreload 1 : haritaları önceden yükleyerek FPS’yi artırır (daha hızlı olması gerekmez, bu bilgisayarınıza bağlıdır).
  • nod3d9exalt + tab : daha hızlı hale getirir.
  • nojoy : joystick desteğini kaldırır.

CS:GO Başlatma Seçenekleri

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu