CS GO’da 61.000 Dolarlık Silah Çıkartıldı!

CS:GO’da 61.000 Dolarlık Silah Çıkartıldı!

Abone Ol 

Steam‘in en çok oynanan oyunların başında gelen CS:GO’da kasalardan pahalı silah çıkartma olayı oyuncuları sevindirmekte. Ama çıkan silah bam başka.

CS:GO’da en pahalı silahlar arasında yer alan özel kapmala AWP Dragon Lore, özel keskin nişancı silahı şimdiye kadarki en büyük para transferine sahne oldu. Valve’nin popüleritesi hiç bitmeyen oyunu CS:GO, hem ülkemizde hem de dünyadaki oyuncuların vazgeçilmezi haline geliş durumda. Hele ki bir oyundan para kazanıyorsanız daha vazgeçilmez oluyor.

CS:GO’nun En Pahalı Silahı!

gaming-istanbul-vestel-ile-renkleniyor

CS:GO’da 61.000 Dolarlık Silah Çıkartıldı!

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Düny genelinde belli noktalarda yüz binlerce oyuncuya sahip olan oyun, devasa turnuvalara da ev sahipliği yapıyor. Özel kaplamalara sahip olan silahlar binlerce dolara satılıyor veya kasalarda çıkartılıyor. CS:GO oyununun skin sitelerinden bir tanesi olan OPSkins üzerinden 61.000 dolara bir silah ‘skin’ satışı gerçekleşti. Pazartesi günü 61.000 dolara satılan ‘skin‘ de birkaç gün sonra oyun içerisinde ücretsiz elde edildiDragon Lore adını taşıyan AWP skini 61.000 dolar Cobblestone paketinden düşürüldü.

 

Göz atın:   KIA, Yeni Logosunu Duyurdu!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

4 Yorum

  1. 61.000 dolar ne ya 😀 Bana çıksa rüyadamıyım diye falan kontrol ederdim herhalde 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu