Tiktok Takipçi Satın Al

CS:GO Majors 2021’de PGL Stockholm ile Geri Dönüyor

Counter-Stike: Global Offensive Majors, bu Ekim ayında PGL Major Stockholm ile 2021’de geri dönüyor.


Counter-Strike: Global Offensive Twitter hesabı, Majors’ın bu sonbaharda iki yıl sonra ilk kez geri döneceğini duyurdu. PGL Esports, etkinliğe İsveç’in Stockholm şehrinden ev sahipliği yapacak.

CS: GO Majors 2021’de Geri Dönüyor

PGL Major Stockholm, 23 Ekim’den 7 Kasım’a kadar sürecek ve iki haftalık yüksek oktanlı CS: GO aksiyonu sunacak. Ayrıca, hem oyunculara hem de taraftarlara gelişmiş bir deneyim sunan, 4K olarak oynatılan ve yayınlanacak ilk CS: GO Major olacak. Hayranların etkinliğe katılmasına izin verme planlarının olup olmadığı şu anda bilinmiyor.

CS: GO Majors, 1.000.000 $ ödül havuzuna sahip olarak tanımlanır. PGL Major Stockholm, StarLadder Berlin Major’ın Eylül 2019’da tamamlanmasından bu yana ilk CS: GO Major olacak. 2020’nin tek CS: GO Major Şampiyonası olan ESL One: Rio, COVID-19 salgını nedeniyle iptal edilmek zorunda kaldı. Mayıs 2021’de yapılması planlanan CS: GO Major Şampiyonası Bahar etkinliği de virüsün belirsizliği nedeniyle iptal edildi.

Majors’ın yokluğuna rağmen, CS: GO’nun rekabetçi topluluğu salgın sırasında nispeten iyi bir performans gösterdi. Format tamamen çevrimiçi olarak taşınsa da, DreamHack Masters ve Intel Extreme Masters gibi turnuva etkinlikleri rekabetteki boşluğu doldurdu. Bu, hayranlara zevk alabilecekleri bol miktarda CS: GO verdi, ancak çevrimiçi ortam oyuncular, antrenörler ve kuruluşlar için mevcut olan para ödülünü sınırladı. Ayrıca, farklı bölgelerde bulunan takımlar arasında belirli eşleşmelerin oynanmasını da engelledi.

2021’de CS: GO Majors’ın geri dönüşü hem oyunun hayranları hem de rakipleri için harika bir haber. Çevrimdışı ortam, bir yıldan fazla bir süredir çevrimiçi ortamda bulunan rakipler tarafından kesinlikle memnuniyetle karşılanacaktır. Yüksek bahisler ve normal rekabet rutinlerine dönen oyuncuların heyecanıyla PGL Stockholm Major, şimdiden 2021’in en çok beklenen espor etkinliği gibi görünüyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu