Tiktok Takipçi Satın Al

Crysis Remastered Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Crysis Remastered, önümüzdeki ay piyasaya çıktığında Epic Store’a özel olacak! Duyuru videosu haberimizde…

Crysis Remastered çıkış tarihi nihayet tam olarak duyuruldu ve 18 Eylül’de PC’de olacak. Fragmana göre Epic Game Store‘a özel olacağını hep birlikte görebiliyoruz, ancak şu anda bunun zamanla sınırlı olup olmayacağı belli değil. çok yakında bunu öğrenmiş olacağız.


Oyunun başlangıçta 23 Temmuz’da tüm platformlarda eş zamanlı olarak piyasaya sürülmesi gerekiyordu, ancak bunun nedeni muhtemelen sızdırılan görüntülere verilen tepkilerin pek de olumlu olmamasıydı. Umarım PC, konsol ayırt etmeden güzel bir standart oluşturulmuş bir şekilde tekrar güzel Crysis ile karşılaşırız.

Bugün Crytek, Crysis Remastered’ın bilgisayarlarımızı nasıl coşturacağını açıkladı – elbette en olumlu şekilde. HDR desteğinin yanı sıra, yeni ışık ayarları ve derinlik alanları, güncellenmiş parçacık efektleri, 8K’ya kadar dokular ve ışın izlemeyi dört gözle bekleyebilirsiniz. Yukarıdaki yeni fragman, orijinal ve remastered arasındaki farkları ayrıntılı olarak gösteriyor. Kuzey Kore’nin vahşi doğasında yaşanan oyun için sistem gereksinimleri henüz açıklanmadı.

Crysis Remastered, 18 Eylül’de yalnızca Epic Game Store‘da 26.99 £ / 29.99 $ fiyatla satışa sunulacak. Yakında Türkiye fiyatı ve daha fazla bilgi açıklanacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu