Tiktok Takipçi Satın Al

Crucial T705, 14,5 GB/sn Hızlarla Piyasaya Sürülmeye Hazırlanıyor

Crucial şirketi, bugünün en hızlı SSD depolama birimlerinin serisi T705’in piyasaya sürülmesine hazırlanıyor. Üretici, veri iletim hızının 14,5 GB/sn’ye kadar olan son derece yüksek bir hızla gerçekleşeceğini ve beyaz ve siyah renklerde pasif soğutma için radyatörlere sahip olacaklarını vaat ediyor. Yeni Crucial T705 serisi Gen5 (PCI-E 5.0) SSD depolama birimleri, temel ve Beyaz tasarımlı sınırlı sayıda olmak üzere iki seçenekte sunulacak. Potansiyel alıcı, bunun performansı etkilemediğini anlamalıdır – siyah radyatör, yonga ve bellek denetleyicilerini beyaz olanla aynı şekilde soğutur. Ve tabii ki, depolama birimleri 1 TB, 2 TB ve 4 TB dahili bellek seçenekleriyle sunulacak.

Ancak, Crucial T705 serisi depolama birimlerinin asıl bonusu, veri iletim hızıdır. Depolama birimleri, mevcut piyasada mevcut en yüksek veri iletim hızı olan 14.500 MB/s’ye kadar okuma hızıyla piyasaya sürülecek. Ayrıca, depolama birimleri saniyede 1,55 milyon rastgele okuma işlemi ve 1,8 milyon rastgele yazma işlemi için giriş/çıkış işlemi yapabilecekler. Öte yandan, bu, daha önce de hız ve güvenilirlik açısından pazardaki en iyi çözüm olarak kabul edilen Crucial’in önceki T700 SSD depolama birimlerine göre önemli bir iyileşmedir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu