Tiktok Takipçi Satın Al

Crimson Desert Fragman Yorumu Videosu Yayınlandı!

Crimson Desert Genel Yapımcısı ve Pearl Abyss’in Kurucusu Daeil Kim’in Anlatımıyla Hazırlanan “Crimson Desert” Fragman Yorumu Videosu Yayınlandı

Pearl Abyss (CEO Kyung In Jung) geçtiğimiz gün (18 Aralık), yeni oyunu Crimson Desert’ın fragman yorumu videosunu paylaştı.  

  • Daeil Kim stüdyoya dönüyor, Crimson Desert fragmanının arka plan hikayesi   
  • Fragmanda geçen sahnelerin oluşturulma amacı ve odaklanılan kısımlara, genel yapımcı ve aynı zamanda Pearl Abyss’in kurucusu olan Daeil Kim doğrudan açıklık getiriyor 
  • Üst düzey geliştiricilerin Crimson Desert’ı tanıttığı “Geliştirici Sohbeti” videosu da yayınlandı 

Crimson Desert fragmanı, 10 Aralık’ta düzenlenen Kuzey Amerika’nın en büyük oyun ödül töreni olan The Game Awards’ta (kısaca TGA) yayınlanarak, yerel medyanın yanı sıra oyuncularca övgüyle karşılandı.


“Oynanış fragmanı, baş döndürücü miktardaki çevresel ve  parçacık efektleriyle çok etkileyici bir oyun motoru çalışması sergiledi.” (Washington Post)

“Tam anlamıyla kusursuz görünüyor.” (CNET)

Bugün yayınlanan Crimson Desert fragman yorumu videosu, aynı zamanda Daeil Kim’in stüdyolara geri dönüşünün bir habercisi. Pearl Abyss’in kurucusu olan ve aynı zamanda Crimson Desert projesinde genel yapımcılık (Executive Producer) görevini üstlenen Daeil Kim bu videoda, fragmandaki sahnelerin oluşturulma amacı ile arka plan hikayesini açıklıyor. Ayrıca videonun sonunda, henüz yayınlanmamış olan küçük bir bonus sahneyi de izleyebilirsiniz.

Crimson Desert Fragman Yorumu Videosu Yayınlandı!

Genel Yapımcı ve kurucu Daeil Kim, fragman yorumu aracılığıyla “Şimdiye kadar denememiş olduğumuz şeylere büyük önem veriyoruz” mesajını verirken, anahtar kelimeler olarak macera ve keşif ifadelerini vurguladı.

İşte video

Bunun yanı sıra, Crimson Desert’ın geliştirici ekibinden üst düzey sorumluların oyunu tanıttığı “Geliştirici Sohbeti” videosu da birlikte paylaşıldı. Geliştirici Sohbeti videosunda, genel yapımcı ve kurucu Daeil Kim ile ortak yapımcılar (Co-Producer) HwanKyoung Jung, SeongWoo Lee ve aksiyon baş tasarımcısı (Lead Combat Designer) HyoSeok Chae, Crimson Desert’ın dünya görüşü, içerikleri, aksiyon ve savaşlarını tanıttılar.

Crimson Desert, Pearl Abyss’in yeni nesil oyun motoruyla geliştirmekte olduğu Açık Dünya Aksiyon Macera (Open World Action-Adventure) oyunudur. Uçsuz bucaksız Pywel kıtasında hayatta kalmak için savaşan paralı askerlerin hikayesini gerçekçi karakterler ve hikayelerle işliyor.

Crimson Desert, 2021 yılının kış mevsiminde, konsol ve PC platformlarında global lansman amacıyla geliştirilmektedir.

Crimson Desert Fragman Yorumu Videosu Yayınlandı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu