Tiktok Takipçi Satın Al

Corsair’ın Yeni Dominator Platinum RGB DDR5 Serisi Tanıtıldı

Corsair, 6400 MHz’e kadar etkin frekanslarda çalışan Dominator Platinum RGB DDR5 bellek kitlerinin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. DDR5-6200 ve DDR5-6400 modülleri, toplam 32 GB kapasite için iki set halinde mevcuttur. Nesil Intel Core işlemciler tarafından desteklenen sistemler için tasarlanmıştır.


Üretici, Corsair iCUE yazılımının XMP Manager ile yeni bir sürümünün piyasaya sürüldüğünü de duyurdu. “Corsair’in en yeni DDR5 belleğiyle meraklılara rakipsiz bir kontrol ve kişiselleştirme düzeyi sunduğu” söyleniyor. Özellikle XMP Manager, doğrudan modüle kaydedilebilen yapılandırılabilir Intel XMP 3.0 profillerini kullanarak daha doğru ve kararlı hız aşırtma sağlayan yerleşik bellek denetleyicisi tarafından sağlanan voltajı düzenlemenize olanak tanır.

Corsair'ın Yeni Dominator Platinum RGB DDR5 Serisi Tanıtıldı

Modüllerin görünümü, difüzörleri alüminyum radyatörün içine yerleştirilmiş 12 adreslenebilir Capellix LED üzerindeki aydınlatmaya dikkat çekiyor. Modüller sınırlı bir ömür boyu garanti ile desteklenmektedir. Kaynak fiyat vermiyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu