Corsair Yeni Virtuoso RGB SE Oyuncu Kulaklığını Tanıttı!

Corsair yeni oyuncu kulaklığı Virtuoso RGB SE modelini tanıttı. Oyun aksesuarları ve çevre birimlerini düşündüğümüzde, çoğu zaman yüksek renkler, sert görünümlü tasarımlar ve göz kamaştırıcı ışıklar kullanılarak yapıldıkları yerlerde garnitürler.

Kulaklıkta 7.1 surround ses, 50mm sürücüler, yayın kalitesinde 9.5mm yüksek bant genişliğinde bir mikrofon, birinci sınıf yapı ve 20 saate kadar kablosuz modda bir pil ömrü bulunuyor.

Yapı kalitesi ile başlayalım. İstenmiyor ve aslında, kullandığım en sağlam, birinci sınıf kulaklıklardan biri. Tamamen alüminyum konstrüksiyon, kulaklara ve kafa bandına çok iyi bir şekilde oturtulmuş ağırlıklı ve konforlu bir tasarım sunar.

Corsair, HS70 gibi iyi kablosuz modellerde bile genellikle 100 $ ‘ın altında tutar . Virtuoso RGB Wireless SE ile şirket, işleri daha da hızlandırdı. Birkaç model mevcut ve burada baktığım amiral gemisi , ucuz Virtuoso’daki standart bir ünite ile karşılaştırıldığında, 179,99 $ ‘lık standart bir ünite ile karşılaştırıldığında, birinci sınıf
yayın kalitesinde 9,5 mm yüksek bant mikrofonu kullanıyor.

Bağlantı seçeneklerine yukarıda değinmiştik ama oyuncular özellikle kablosuz kulaklıkların kullanım alanlarına çok dikkat ederler. O yüzden bu bölümü biraz açalım. Corsair’in yeni kulaklığını PC’nize SLIPSTREAM WIRELESS teknolojiyle bağlayabiliyorsunuz.

Bu teknoloji sayesinde neredeyse 12 metrelik bir alanda kesintisiz bir şekilde sesleri duyabiliyor ve mikrofonla iletişime geçebiliyorsunuz. UBS ile bağladığınızda ise 24bit/96kHz ses ve 7.1 surround’a kavuşuyorsunuz. 3.5 mm jak girişi ise genellikle el konsolları ve mobil cihazlarınızla beraber bu kulaklığı kullanmanıza yarıyor.

Ses seviyesi, kablosuz veya kablolu modları kullanmak için de küçük bir anahtara sahip olan bir kulak kabı üzerindeki bir tekerlek kullanılarak kontrol edilebilir. İdeal olarak, kulaklık takarken kolayca bulunamayacak kadar düz oldukları için daha büyük olmasını isterdim, ama alışırsınız.

Corsair Yeni Virtuoso RGB SE Oyuncu Kulaklığını Tanıttı!

Corsair, ses jakı bağlantı noktası için her ikisi de 3,5 mm kablo içerir, ancak USB kablosu kullanan ikinci bir kablolu mod buradadır ve ayrıca kablosuz moddan daha yüksek ses kalitesi sunar. Ayrıca, kulaklığı şarj etmek için bağlamanız gereken şey de budur. Virtuoso RGB Wireless SE, PC’ler ve dizüstü bilgisayarlar, Xbox One, PS4, Nintendo Switch ve 3.5mm kabloyla da uyumludur , 3,5 mm ses jakı olan herhangi bir cihazla da uyumludur.

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu