Tiktok Takipçi Satın Al

Corsair Yeni Oyuncu Farelerini Tanıttı

Corsair yeni oyuncu faresi IRONCLAW RGB 2019 modellerini duyurdu.

PC oyun çevre birimleri bileşenlerde dünya lideri olan Corsair, hızla genişleyen oyun periferik serisine iki yeni yüksek performanslı farenin eklendiğini açıkladı. 


IRONCLAW RGB 2019‘un başında piyasaya sürülen tanınmış IRONCLAW RGB’nin kablosuz bir versiyonu olan WIRELESS, oyunculara üstün kablosuz performans ve üstün doğruluk ve izleme sağlamak için 18.000 DPI optik sensörün yanı sıra yüksek hızlı SLIPSTREAM CORSAIR WIRELESS TEKNOLOJİSİ’ni kullanıyor. 

GLAIVE RGB PRO, yeni 18.000 DPI sensör ve ek RGB aydınlatmasıyla güncellenen, üç adet değiştirilebilir yan tutma yeri olan popüler GLAIVE RGB’yi görüyor. Oyuncular kablosuz serbestlik ve avuç içi dostu IRONCLAW RGB WIRELESS biçimini veya GLAIVE RGB PRO’nun özelleştirilebilir tutamağını seçseler de oyunlarını ve oyun içi performansını yükselten bir Corsair fare bulacaklar.

Corsair Yeni Oyuncu Farelerini Tanıttı

IRONCLAW RGB WIRELESS, Corsair’in endüstri lideri 2.4GHz SLIPSTREAM WIRELESS‘ı eklerken, avuç içi tutuşuyla optimize edilmiş şekli ve kablolu modelin kauçuklaştırılmış tarafını korur. 

Corsair Yeni Oyuncu Farelerini Tanıttı

İnanılmaz derecede hızlı 1ms’lik kablosuz gecikme süresi, 33 ft’e kadar kablosuz menzili ve Akıllı Frekans Kaydırma (IFS), yoğun kablosuz trafikte bile sabit bir sinyal sağlarken, SLIPSTREAM WIRELESS, kablolu olmayan bir fare oyun deneyimi sunar.

SLIPSTREAM WIRELESS’e ek olarak, IRONCLAW RGB WIRELESS, düşük gecikmeli Bluetooth üzerinden de bağlanabilir ve dizüstü bilgisayarlardan tabletlere kadar birçok aygıt için zengin bağlantı seçenekleri sunar. USB kablolu bağlantı, şarj işlemi sırasında eşzamanlı kullanım sağlar ve 50 saate kadar şarj edilebilir batarya ömrüne sahip kullanıcılar, bir seferde tek bir şarjla günlerce oynayabilir.

Corsair Yeni Oyuncu Farelerini Tanıttı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu