Tiktok Takipçi Satın Al

CORSAIR MP600 ELITE Serisi M.2 SSD Tanıtıldı

CORSAIR, bugün MP600 ELITE serisi SSD’lerin piyasaya sürülmesini duyurdu. MP600 ELITE serisi, yüksek performanslı PCIe 4.0 SSD’lerden oluşan bir ürün gamıdır ve depolamadan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için çeşitli soğutma seçenekleri sunar; bu, masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar veya Sony PlayStation 5 konsolu çalıştırırken geçerlidir.

Yüksek yoğunluklu 3D TLC NAND kullanılarak inşa edilen ve piyasaya 1TB ve 2TB kapasitelerde sunulan, Nisan ayında 4TB modellerin geleceği CORSAIR MP600 ELITE serisi, etkileyici sıralı okuma performansıyla (en fazla 7.000MB/sn) ve yazma performansıyla (en fazla 6.500MB/sn) dikkat çeker. Bu, rastgele okuma ve yazma hızlarına (sırasıyla en fazla 1.000K ve 1.200K IOPS) dayandırılmıştır ve PCIe 4.0 platformunda etkileyici performans arayan oyuncular, yaratıcılar ve donanım meraklıları için idealdir. Bu SSD’ler ayrıca PCIe 3.0 sistemlerle de geriye dönük uyumludur.


CORSAIR MP600 ELITE, standart bir sürücü olarak anakartlar ve dizüstü bilgisayarlar için kullanım için, entegre bir ısı yayıcı ile birlikte ve doğrudan Sony’nin en son konsollarına takılan PS5 uyumlu bir model olarak mevcuttur. Her sürücü, 1.200TBW’ye kadar dayanıklılık sunan AES 256-bit şifreleme de dahil olmak üzere sunar.

CORSAIR MP600 ELITE Serisi M.2 SSD Tanıtıldı

Adından da anlaşılacağı gibi, CORSAIR MP600 ELITE for PS5, Sony’nin en son konsolunda kullanım için özel olarak tasarlanmıştır ve en yoğun oyun oturumları altında bile SSD’yi serin tutan alüminyum ısı bloğuna sahiptir. MP600 ELITE for PS5, tüm Sony PS5 M.2 performans gereksinimlerini aşar ve klasik PS5 ve yeni PS5 Slim konsollarına hızlı ve kolay bir şekilde takılabilir.

Tüm CORSAIR SSD’ler gibi, MP600 ELITE de ücretsiz CORSAIR SSD Toolbox yazılımı tarafından desteklenir; bu da güvenli silme ve masaüstünüzden doğrudan yazılım güncellemeleri gibi kullanışlı özellikleri sağlar. Uzatılmış bir güvenlik için beş yıllık garanti ile depolama alanınız yıllarca hızlı ve güvenilir kalacaktır.

CORSAIR MP600 ELITE, CORSAIR MP600 ELITE ile Soğutucu ve CORSAIR MP600 ELITE for PS5 PCIe 4.0 x4 NVMe M.2 SSD’leri, hemen hemen tüm CORSAIR web mağazalarından ve yetkili perakendecilerden ve distribütörlerden satın alınabilir. CORSAIR MP600 ELITE serisi beş yıl garanti ile desteklenmektedir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu