Tiktok Takipçi Satın Al

Corona Virüsü Sonucunda Hayatını Kaybeden Sayısı 724 Oldu!

Corona Virüs kaç kişiyi öldürdü? Çevrimiçi bir kontrol paneli, tüm teyit edilen, şüphelenilen ve iyileşen koronavirüs hastalarının yanı sıra ölümleri de gösterir.

Dünya çapında yayılan ölümcül ölümcül Corona Virüsü ile çevrimiçi panel haberleri takip etmenize yardımcı olabilir.


Sistem Bilimi ve Mühendisliği Merkezi, Dünya Sağlık Örgütü‘nün yanı sıra ABD, Çin ve Avrupa’daki hastalık kontrol merkezlerinden veri çekerek geliştirildi.

Çin’in Wuhan şehrinde ortaya çıkan Corona Virüsü, şu ana kadar 724 kişiyi öldürdü ve yaklaşık vaka sayısı ise 34 bin 896’ya yükseldi. ABD ve Avrupa’da vakalar doğrulandı ve hastalık pnömoni benzeri semptomlar sergiledi. İlk olarak 31 Aralık’ta Dünya Sağlık Örgütü’ne bildirildi, Çinli bilim adamları hastalığı ölümcül SARS ve Orta Doğu solunum sendromunu (MERS) içeren koronavirüsler olarak bilinen bir virüs ailesine bağladılar.

Corona Virüsü Sonucunda Hayatını Kaybeden Sayısı 724 Oldu!

Corona Virüs salgınının son durumu nedir?

Pazartesi günü Pasifik saatiyle 11.30’dan itibaren, gösterge paneli Şu ana kadar çevrimiçi panelde doğrulanmış vakaların sayısı şöyle: Çin ana karasında 34 bin 574, Singapur’da 33, Hong Kong’da 26, Tayland ve Japonya’da 25, Güney Kore’de 24, Tayvan’da 17, Avustralya’da 15. Bununla birlikte Almanya’da doğrulanan virüs sayısı 13; ABD ve Malezya’da 12; Macau ve Vietnam’da 12; Kanada’da 7; Fransa’da 6; Birleşik Arap Emirlikleri’nde 5; İtalya, Filipinler, Hindistan ve Birleşik Krallık’ta 3; Rusya’da 2; Nepal, Kamboçya, İspanya, Finlandiya, İsveç ve Sri Lanka’da ise 1.

  • Çin: 722 ölüm sayısı
  • Filipinler: 1 ölüm sayısı
  • Hong Kong: 1 ölüm sayısı
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu