Tiktok Takipçi Satın Al

Cooler Master, İnovasyonun 30. Yılını Kutluyor

Cooler Master, 30. Yıl Dönümünü 17 Kasım 2022’de Geleceği Şekillendirmede On Yılların anısına kutluyor. Termal çözümler üreticisi olarak mütevazi başlangıçların ardından Cooler Master, inovasyon, çeviklik ve tutkuyla hareket eden çok yönlü bir teknoloji şirketi haline geldi ve gelişti.

Geleceğe toplu bir bakış ve sürekli iyileştirme ve ilerleme arayışıyla Cooler Master, PC bileşenlerinde yerleşik köklerinin ötesine geçecek ve yeni neslin teknoloji odaklı yaşam tarzını temsil edecek şekilde genişleyecek yeni bir geleceği memnuniyetle karşılıyor.

Mütevazi Başlangıçlardan İddialı Bir Geleceğe


Cooler Master, 30. Yıl Dönümünü 17 Kasım 2022’de, Geleceği Şekillendiren On Yıllar anısını kutluyor. Termal çözümler üreticisi olarak mütevazi başlangıçların ardından Cooler Master, inovasyon, çeviklik ve tutkuyla hareket eden çok yönlü bir teknoloji şirketi haline geldi ve gelişti. Geleceğe toplu bir bakış ve sürekli iyileştirme ve ilerleme arayışıyla Cooler Master, PC bileşenlerinde yerleşik köklerinin ötesine geçecek ve yeni neslin teknoloji odaklı yaşam tarzını temsil edecek şekilde genişleyecek yeni bir geleceği memnuniyetle karşılıyor.

Zanaatımızın Ustaları

Son otuz yılda Cooler Master, 1999’da ilk alüminyum kasa, 2001’de gömülü ısı borulu ilk CPU soğutucu, 2004’te perakende pazarları için endüstrinin ilk hepsi bir arada su soğutma çözümünün üretimi gibi teknolojik gelişmelere öncülük etti. 2009 yılında bir buhar odası (VC) fabrikasının kurulması ve 2015 yılında bir 3D-VC üretim hattının uygulanması – gibi liste uzayıp gidiyor. İster üretimde yenilik, ister doğrudan üretim kapasitesinin genişletilmesi, diğer endüstri liderlerine çözümler sağlanması, isterse bir meraklı, DIY tutumu ile mükemmelliğin peşinde koşma olsun, Cooler Master, Cooler Master Teknolojisi ve Cooler Master aracılığıyla tüketicilerin ve işletmelerin ihtiyaçlarına hizmet etmeye devam ediyor.

Yıl Dönümü Baskılarının Görsel Gelişmeleri

Cooler Master, İnovasyonun 30. Yılını Kutluyor

Özel 30. Yıl Dönümünü kutlamak için Cooler Master, çeşitli Cooler Master ürün kategorilerini kapsayan yeni ve popüler ürünlerin sınırlı 30. Yıl Dönümü sürümlerini geliştirdi. Her kutlama modeline, geçmişin Cooler Master ürünleri ile geleceğe bir bakış da dahil olmak üzere 30. Yıl Dönümü sürümü ürünlerinin kalabalığın arasından sıyrılmasını sağlayan sınırlı sayıda bir işlem uygulandı. Bazı sportif Milestone Bronze veya Glitch Purple’ın yanı sıra geçmişin öne çıkan ürünlerine dair ipuçları içeren desenler eklendi.

30. Yıl Dönümü Ekosistemi

Cooler Master ürünleri arasından alınan bir ürün yelpazesi, benzersiz bir ekosistem oluşturur. Milestone Bronze ve Glitch Purple’ın ayırt edici renklerinin yanı sıra diğer özel görsel iyileştirmelere sahip Cooler Master 30.Yıl Dönümü koleksiyonu, Geleceği Şekillendiren On Yıllar etkinliğini görsel olarak etkileyici bir şekilde kutluyor.

Hem Cooler Master ürünlerinin temelini hem de kataloğa yeni girişleri kapsayan 30. Yıl Dönümü ekosistemi, çeşitli ürün türleri ve fiyat noktalarını kapsayan herkes için seçenekler içerir. Doğal olarak, en iyi deneyim için tüm Cooler Master 30. Yıl Dönümü ürünlerini birleştirilmiştir. Cooler Master ürün ekosisteminin avantajlarından yararlanın.

30. Yıl Dönümü Ürünleri Kategori
PL360 Flux 30th Anniversary Edition AIO Sıvı Soğutma
MA824 Stealth 30th Anniversary Edition Hava Soğutma
Mobius 120P ARGB 30th Anniversary Edition Fan
ErgoStand Air 30th Anniversary Edition Laptop Stand
V1300 Platinum 30th Anniversary Edition Güç Kaynağı
MK721 30th Anniversary Edition Gaming Fare
MM712 30th Anniversary Edition Gaming Klavye
MP511 XL 30th Anniversary Edition Gaming Pad
Hybrid 1 30th Anniversary Edition Koltuk
GD120 ARGB 30th Anniversary Edition Masa
GM27-FQS ARGB 30th Anniversary Edition Monitör
Cosmos Infinity 30th Anniversary Edition* Kasa

* SKU’da kasa, güç kaynağı ve termal çözümler (CPT) önceden yüklenmiş olarak mevcuttur.

Onu kazanmak içinde

Ayrıca, her Cooler Master 30. Yıl Dönümü ürünü satın aldığınızda, ürününüzü kaydettirme, bir kutlama jetonu alma ve çekilişe katılarak sınırlı 30. Yıl Dönümü Glitch Purple renk grubunda bir Cooler Master Orb-X kazanma fırsatı sunulur ! Bu promosyon için daha fazla bilgi ve detay henüz açıklanmadı.

Daha Fazla Ürün Detayı

30. Yıl Dönümü ürün spesifikasyonları ve özellikleriyle ilgili ürüne özel ek bilgiler için lütfen ekteki ürüne özel basın bültenlerini inceleyin. Lütfen referans için aşağıda bağlantı verilen 30. Yıldönümü ürün basın bültenlerinin tam listesini bulun.

 • Cooler Master, 30. Yıldönümünü Kutlamak İçin Sınırlı Üretim Termal Çözümleri
  • PL360 Flux 30. Yıl Dönümü Sürümü
  • MA824 Stealth 30. Yıl Dönümü Sürümü
  • Mobius 120P ARGB 30. Yıl Dönümü Sürümü
  • ErgoStand Air 30. Yıl Dönümü Sürümü
 • Cooler Master, 30. Yıl Dönümü V Platinum 1300 ile Mirası Geri Getiriyor
  • V1300 Platinum 30. Yıl Dönümü Sürümü
 • Özel ve Benzersiz Yeni Tasarıma Sahip Çevre Birimleri
  • MK721 30. Yıl Dönümü Sürümü
  • MM712 30. Yıl Dönümü Sürümü
  • MP511 XL 30. Yıl Dönümü Sürümü
 • Cooler Master Mirasının 30. Yılını Kutlayın
  • Hybrid 1 30. Yıl Dönümü Sürümü
  • GD120 ARGB 30. Yıl Dönümü Sürümü
  • GM27-FQS ARGB 30. Yıl Dönümü Sürümü
 • Cooler Master, CMODX Cosmos Infinity Yıl Dönümü Sürümü ile Mirası ve Yeni Ufukları Kutluyor. CMODX tarafından Yıldönümü Sürümü
  • Cosmos Infinity 30. Yıl Dönümü Sürümü

Yeni Bir Gün için Yeni Bir Şafak

Cooler Master’ın teknoloji endüstrisindeki büyümesinin, taahhüdünün ve geleceğinin kanıtı olarak, Geleceği Şekillendiren On Yıllar etkinliğini kutlarken, Cooler Master ayrıca Tayvan, Taipei, Neihu bölgesindeki yeni genel merkezinin açılışını da işaret ediyor.

Yeni tesis, yeni bir gelecek vizyonunu karşılayan geçmişin başarısını temsil ediyor. Yeni bina ve ilgili kaynaklar, Cooler Master’ın geleceğe yeniden yatırım yapma, yaratıcılığı ve fırsatları teşvik eden sürekli yeni bir yaklaşımı sürdürmek için inovasyonu ve değişimi benimseme taahhüdünü sergiliyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu