Tiktok Takipçi Satın Al

Seri Yenilendi: Cooler Master Hyper 212 Halo Edition İşlemci Soğutucu İncelemesi

Cooler Master Hyper 212 Halo incelemesi...

Bu videoda, Cooler Master’ın Hyper serisinin yeni üyesi olan Hyper 212 Halo kule tipi işlemci soğutucu modelini inceliyoruz. Videoda, Hyper 212 Halo Black soğutucunun tasarımı, performansı ve montajı detaylı bir şekilde anlatıyoruz.

Cooler Master Hyper 212, AMD stok soğutucuya göre daha iyi bir performans sergilemektedir ve oyun testlerinde de tatmin edici ısı değerleri sunmaktadır.


Ayrıca, yenilenmiş tasarımı ve uyumlu yapısı sayesinde birçok kasa ve bellek modeliyle sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir.

Seri Yenilendi: Cooler Master Hyper 212 Halo Edition İşlemci Soğutucu İncelemesi

Cooler Master Hyper 212 Halo Edition

  • 👍 Hyper 212 Halo, stok soğutucuya göre daha iyi bir performans sergilemektedir.
  • 👍 Yenilenmiş tasarımı ve uyumlu yapısı, birçok kasa ve bellek modeliyle sorunsuz kullanım sağlamaktadır.
  • 👍 Hyper 212 Halo, oyun ve stres testlerinde tatmin edici ısı değerleri sunmaktadır.

Cooler Master Hyper 212 Halo kule tipi işlemci soğutucusu. Şimdi gelin, sizlerle birlikte daha yakından inceleyelim. Seri tamamen yenilenmiş ve bir dizi yenilikle birlikte geliyor.

Hyper 212, siyah ve beyaz renkte birlikte geliyor. Beyaz bir sistem kuranlar için oldukça çekici bir model. Tasarımına yakından baktığımızda, kullanım astarının imzalı logosu hemen üst tarafta konumlandırılmış. Alt tarafına baktığımızda ise bizi 4 adet ısı borusu karşılıyor.

Özellikle stok soğutucuya göre daha iyi bir performans sergiliyor. İlerleyen dakikalarda, stres ve oyun testlerine yakından baktığımızda, bu konuda bana hak vereceksiniz. Gerçekten ısı değerleri oldukça iyi ve stok soğutucuya göre 4 adet ısı borusunun hemen üstünde alüminyum kanatçıklar bulunuyor. Bununla birlikte, performansı sergileyen nokta burada karşımıza çıkıyor. Bir önceki modele göre oldukça güzel bir tasarım yapısıyla karşılaşıyoruz. Hyper 212 Halo modeli, 154 milimetrelik bir yüksekliğe sahip.

Seri Yenilendi: Cooler Master Hyper 212 Halo Edition İşlemci Soğutucu İncelemesi

Bu sayede neredeyse her kasa modeline uyum sağlayabiliyor. Özellikle bir önceki model, 158 mm yüksekliğe sahipti, bu da bize 4 milimetrelik bir avantaj sağlıyor. Kasa içerisinde hareketlerinizi kısıtlamaması ve kolay montaj yapabilmeniz için bu yükseklik oldukça uygun. Biz MİT Tower kasada sorunsuz bir montaj gerçekleştirdik. Kutu içeriğinden bir de fan çıkıyor.

Bu fan, Cooler Master MF120 Halo modeli. Bu model, adreslenebilir RGB aydınlatmaya sahip ve bir önceki modele göre %10 daha fazla performans sergiliyor. Bu noktada, Gen 2 adreslenebilir RGB aydınlatmasının, ana kart üzerinde bulunan PWM tarafından otomatik olarak algılandığını belirtmek gerekir. Biz de montajı yaparken, işlemciye yakın olduğu için direkt olarak taktık ve böylece otomatik olarak Spectrum modunda RGB yanmaya başladı. Kutu üzerinde de yazdığı gibi, Asus Aura, Gigabyte Fusion, MSI Mystic Light ve Chrome yazılımlarını desteklemektedir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu