Tiktok Takipçi Satın Al

Cooler Master, Yeni HAF Serisi Üst Segment Kasasını Piyasaya Sürüyor: HAF 700 EVO

Cooler Master bugün en yeni amiral gemisi HAF 700 EVO ‘yu piyasaya sürüyor ve fütüristik görsel sunum içinde çığır açan aletsiz tasarım seviyelerini sunuyor.

Ünlü HAF serisinin hayranları, serinin en yeni amiral gemisinin yenilenen görsel tasarımından ve yeni nesil donanım uyumluluğundan memnun kalacak.

Yüksek Hava Akışı, Yeni Çağ Açan Yapısı


2008 yılında oluşturulan Cooler Master’ın HAF serisi, PC DIY tarihinde bugüne kadar piyasadaki en sevilen kasalardan biri olarak damgasını vurdu. Cömert alımı, yüksek uyumluluğu ve performans odaklı tasarımıyla tanınan HAF serisi, uzun bir aradan sonra geleceğe göz atarak geri dönüyor.

HAF 700 EVO, köklerine sadık kalarak, stok konfigürasyonunda optimum hava akışı için dikkatlice tasarlanmıştır ve sistemlerin ek soğutma bileşenleri gerektirmeden hızlı ve sorunsuz çalışmasına olanak tanır.

Birinci nesil HAF modellerinin ünlü soğutma tasarımı korundu ve birden fazla kurulum alanı ile on sekiz 120 mm fana veya 480 mm’ye kadar radyatöre ev sahipliği yapacak şekilde genişletildi. Geniş iç yapısı, çeşitli konfigürasyonlarda sabit diskler için geniş bir boşluk bırakarak, SSI-EEB anakartlarının ve piyasadaki en büyük grafik kartlarının kurulumuna izin verir.

Birinci nesil HAF kasalarıyla karşılaştırıldığında, HAF 700 EVO, kullanıcıların PC DIY’in keyfini gerçekten takdir edebilmeleri ve kendilerini tamamen kaptırabilmeleri için genel kullanıcı deneyimini geliştirmeye daha fazla odaklanıyor.

Temperli camdan üretilen ön hat, verimli soğutma sağlarken yeni nesil estetik sunar. Her HAF 700 EVO, yerleşik bir LCD asistanı ile birlikte gelir: Iris, gerçek zamanlı sistem izlemenin yanı sıra fütüristik bir profil sunar, böylece kullanıcılar yapılarını sistemlerinin ihtiyaçlarına göre uyarlayabilir ve değiştirebilir.

Cooler Master, Yeni HAF Serisi Üst Segment Kasasını Piyasaya Sürüyor: HAF 700 EVO

Sınırları Aşmak: Gelişen Kasa Standartları

Değişen seviyelerde aletsiz tasarımın yaygınlaştığı PC DIY çağında doğan HAF 700 EVO, gerçekten aletsiz bir kasa olmanın ne demek olduğunu yeniden tanımlayarak diğerlerinin üzerine çıkıyor.

Patent bekleyen birkaç tasarımla yükseltilen HAF 700 EVO, çok işlevli braketlerin, PSU’nun ve hatta GPU’nun tümünün yalnızca çıplak ellerle tamamen kurulmasına izin vererek, zahmetsiz kurulum ve yükseltilmiş bir kullanıcı deneyimi sağlar.

Dışarıdan, temperli ön cam hat ve İris LCD merkez parçası, görsel uyarım ve meraklıların kendilerini ifade etmelerini keşfetme fırsatı sunar. Kullanılan Gen2 ARGB teknolojisi ile her bir LED bağımsız olarak kontrol edilebilir ve Iris, sistem istatistiklerini gösterecek şekilde ayarlanabilir veya kişisel fotoğraflar veya videolar ile tamamen özelleştirilebilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

  1. buğra bey selamlar bende evo 700 den var ancak iris programında bütün stepleri hatasız yaptığıkm takdirde en son bios update kısmında download kısmına bin dosyasını seçip download diyorum fakat beklemede kalıyor yazılım başlamıyor nasıl çözebilirim acaba bilginiz var mı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu