Tiktok Takipçi Satın Al

Cooler Master, CMP 510 Modeli Piyasaya Sürüldü!

Cooler Master bugün, yüksek hava akışına ve temiz kesim ARGB tasarımına sahip asimetrik bir güzellik olan CMP 510 modelini piyasaya sürüyor.

Ön panelin geometrik kenarını çevreleyen cesur, parlak bir ARGB şeridi ile süslenmiş CMP 510, kesinlikle görsel bir şölen. Eğlenceye ek olarak, işlevselliğin yanı sıra şık, modern estetik sağlamak için üç adet çift halkalı ARGB fan dahil edilmiştir.


CMP 510 sadece görsel olarak çekici bir kasa değildir, aynı zamanda soğutmaya da öncelik verir. Ön paneldeki geniş hava girişleri, sınırsız hava akışı sağlarken, gövde, toplamda altı adede kadar fanı barındırabilen geniş bir boşluk sağlar.

Sıvı soğutma tercih edilirse, kasanın tasarımı, çeşitli yapı yerleşimlerine hitap etmek için radyatörlerin üst, ön veya arkaya monte edilmesi seçeneği sunar.

Birlikte gelen PSU paneli, fazla güç kablolarını gizlemenin şık bir yolunu sunar ve çok yönlü PSU yönelimlerini destekleyen havalandırmalı bir tasarıma sahiptir. 350 mm’ye kadar grafik kartı ve 161 mm işlemci soğutucu desteği, en çılgın oyun oturumlarında bile en yüksek performansı sağlar.

Cooler Master, CMP 510 Modeli Piyasaya Sürüldü!

  • ARGB Hat – Ön panel tasarımının temiz geometrisinde parlayan bir ARGB aydınlatma.
  • Filtrelenmiş Girişler – Ön panel, sisteme üstün hava akışı sağlamak için büyük ölçüde geniş, sınırsız bir giriş ızgarası ile yapılmıştır.
  • Çok Yönlü Soğutma Seçenekleri – Altı adede kadar fan desteği ve ön, üst ve arka radyatör desteği, performanstan ödün verilmemesini sağlar.
  • Tam Siyah Kaplama ve PSU Kapağı – Tamamen siyah bir arka plan ve kabloları gizlemek için bir PSU kapağı ile sisteminizin öne çıkmasına izin verin.
  • Nefes Alabilir Güç Kaynağı Hattı – PSU kapağı, güç kaynağı konumunun üstünde havalandırılır; bu, aktif olarak soğutulan ünitelerin, fan üstte veya altta olacak şekilde kurulmasına ve ayrıca pasif olarak soğutulmuş güç kaynaklarının kurulmasına olanak tanır.
  • Yükseltme Seçenekleri- 350 mm’ye kadar grafik kartı, 161 mm işlemci soğutucusu ve birden fazla fan/radyatör konumu desteği, oyunun bir adım önünde olmak için yükseltmeler için yer sağlar.
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu