TeknoDiot
     
     
     

Construction Simulator 3 Duyuruldu

Construction Simulator 3 Duyuruldu

Construction Simulator 3 oyunu bir video paylaşılarak duyuruldu. İşte tüm detaylar…

Yepyeni özellikler getirlimiş oyuna. Avrupa’da geçecek. Küçük bir inşaat şirketi olarak başlayacağız. 70’den fazla zorlu görev olacak. Caterpillar, Liebherr, MAN, Palfinger, Bell, STILL, ATLAS ve MEILLER Kipper markalarının lisanslı araçları devam ediyor. Tabi yeni yapımda CASE, BOMAG, WIRTGEN, VÖGELE, HAMM ve Bobcat markalarının araçları da dahil oluyor. Videoda büyük bir şantiye alanı gösterilmiş ve köprü inşa ediliyor. Geçelim o videoya;

Construction Simulator 3 ile, günümüzün popüler simulasyon oyunları olan Construction Simulator 2014 ve Construction Simulator 2’ye gelecek olanı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. İPhone ve iPad için İnşaat Simulator 3’ün yanı sıra Android  işletim sistemini kullanan akıllı telefonlar ve tabletlerin 2019’un ilk yarısında piyasaya sürülmesi planlanmaktadır.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Assassin’s Creed Origins’in 4K Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Buğra Noyan

Beta Oyun Nedir?

Buğra Noyan

Minecraft Oyun Tarihinin En Çok Satan Oyunu Oldu

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.