Tiktok Takipçi Satın Al

Conqueror’s Blade Sezon VI: Scourge of Winter Çıktı

Küresel yayıncı MY.GAMES ve geliştirici Booming Games, Sezon VI: Scourge of Winter’ın popüler orta çağ MMO’su Conqueror’s Blade için çıktığını duyurmaktan gurur duyuyor!


Ostaria’nın buzlu Kuzey topraklarında geçen kışın ölümünde yeni bir kötülük ortaya çıktı ve Kuzey topraklarını ele geçirdi. Büyük engellere rağmen ve hafızalardaki en kötü kış boyunca, bilinen dünyanın dört bir yanından kahramanlar, karanlığın güçlerinden intikam almak ve Kuzey’i geri almak istiyorlarsa güçlerini birleştirmelidir. Bu yeni harekâtın ötesinde, savaş lortlarının hükümdarlıklarına eklemeleri için yeni birimler ve destansı ödüllerle dolu bir savaş yolu var.

Ek olarak, yeni PvE içeriği, Harabe Yurtluklar güncellemesi, yeni zorluklar ve ödüller eklemek için 29 Aralık’ta yayınlanacak. Bu ücretsiz güncelleme, Kuzey’in en cesur savaş lortlarına Ostaria bölgesinin harap olmuş yurtluklarında bulunan tehlikeli çapulcu kamplarını geri almakla ve onları İmparatorluklarının ihtişamı için yeniden inşa etmekle meydan okuyacak.

Sezon VI: Scourge of Winter fragmanını Türkçe altyazı seçeneği ile izlemek için:

Sezon VI: Scourge of Winter, oyuncuları şunları deneyimlemeye davet ediyor:

Deneyimleyeceğiniz Yeni Bir Harekat

Conqueror’s Blade Sezon VI: Scourge of Winter Çıktı

Yeni bir Sezon Harekâtı boyunca iyiye karşı kötülük hikayesi ortaya çıkacak! VI.Sezon: Scourge of Winter’da Kutsalsızlar olarak bilinen ürkütücü bir sürü Kuzey’e saldırıda bulundu. Kışın dondurucu karanlığının perdesi altında hareket eden bu eşkıyalar, Kış Kırbacı ne emrederse onu yapıyor. Bu zalimin amansız gazabının koca bölgelere kış başından sonuna kadar musallat olduğu söyleniyor. Gaddar saldırılarından sağ çıkabilenler güneye kaçtı. Kahramanlar mecburi bir ittifak kurup bu dehşet odağına karşı mücadele etmeli ve bu toprakları felaketten kurtarmalı.

Ostaria’nın Buzlu Bölgesini Keşfedin

Ostaria’nın donmuş diyarı güzel ama tehlikeli bir bölgedir. Korkunç bir kışla yüzleşen Savaş Lortları, Ostaria bölgesini geçerken kar fırtınalarına dikkat etmelidir. Conqueror’s Blade dünyasının yeni bir özelliği olan Dinamik hava koşullarıyla mevsimler değişecek. Sezonun ilerleyen günlerinde açılacak yeni PvE içeriği, sadece Kuzey’in en direngen savunucularının kazanabileceği özel ödüller sunacak.

Dışarıda hava korkutucu olsa da Turul Város’taki Kraliyet Doğanı Tavernası’nda sunulan ateş ve kutlamalar bir harika! Bu yeni merkez, dondurucu hava ve Kutsalsız tehdidi karşısında bir sığınak. Diğer savaş lortlarıyla takıl, Kış Birasıyla içini ısıt ve NPC’lerden görevler al! Conqueror’s Blade’deki hayatın kalbi tavernalarda atıyor. Yeni yüzler ve fırsatlar görmek için VI. Sezon boyunca buraya sık sık uğramayı unutma.

Birimleri Birleştirin ve Geliştirin

Bu yeni kötülük, en büyük askerlerin bile tek başına yüzleşemeyeceği kadar büyük. Oyuncular en güvendikleri birimlerini, Birim Terfileri üzerinden öne sürerek Kutsalsızları defetmeli! Sezon VI boyunca Birim İddialarını tamamlayarak mevcut birimlerinizi Landsknecht’lere, Armiger Lansçıları’na ve Liao Korucuları’na terfi ettirin.

  •         3 Yıldızlı Landsknecht’ler (Yayında): Tebercilerin terfi etmesiyle gelir. Bu Ostarian askerler yılın her günü yüksek maaşlarla hizmet verirler. Ölümcül etkileri ve mükemmel muharebe teçhizatlarıyla bunu hak ederler de. Muharebede daha büyük yaralar açmalarını sağlayan kancaları olan teberler kuşanırlar.
  •         4 Yıldızlı Armiger Lansçıları (28 Aralık): Yeomanların terfi etmesiyle gelir. Avam tabakadan çıksa da Hanedan kurma hakkı olan bu savaşçılar genelde muharebe meydanında büyük cesaret sergileyenlerdendir. Bu da genellikle bir asilzadenin hayatını kurtarmaktan geçer. Çoğunlukla öncü süvari birliği olurlar ama Kutsalsızlar karşısında verilen zayiatın boyutundan ötürü tamamı subaylardan oluşan birimler de kurulabildi.
  •        5 Yıldızlı Liao’nun Korucuları (18 Ocak): Ateş Mızraklılarının terfi etmesiyle gelir. Binbaşı Liao’nun Ateş Mızraklıları bölüğü, Hudutdiyarı’nın kuzeyini tarayan ama sert kış yüzünden batıya yönelen bir keşif taburudur. Ostaria’da Kutsalsızlar için önemli bir tehlike arz ediyorlar. İhtiyaçlarını da kardan mahsur kalan köy ve çiftliklerin verdiği yiyecek, yem ve yakacakla karşılıyorlar.

Conqueror’s Blade Sezon VI: Scourge of Winter Çıktı

Özel Ödüller İçin Kuzeyi Geri Alın

Kutsalsızları alt ederek ve yeni Sezon İddialarının üstesinden gelerek Kurtarıcı Birim Süslemesi, Arkhon Kahraman Süslemesi ve daha nicesini içeren 100’den fazla ücretsiz ve premium ödül açın. Bugünden itibaren oyuncular, Sezon VI: Scourge of Winter’daki harekâtlarına Kutsalsız Kahraman Süslemesi ile başlamak için Sezon VI Savaş Bileti’ni ön sipariş verebilirler!

Gelecek Pve İçeriği: Harabe Yurtluklar

Aralık ayı sonunda çıkacak yeni PvE modunda Kuzey’in en amansız savunmacıları, bu düşmüş toprakların geri alınmasına yardım edebilir. Kutsalsızların taş üstünde taş bırakmayan yükselişinden istifade eden Çapulcular, Ostaria bölgesindeki harabe yurtlukları ele geçirdi ve buraları sağ kalanları soyup katletmek için üs olarak kullanıyor. Onlarla savaşarak ve yurtlukların yeniden inşası için kaynak sağlayarak Buz Suikastçısı, Tipi Askeri ve Soğuk Çelik Zırh Setleri, hem de bu sezonun 100. Kademe ödülünün bir varyasyonu olan Arkhon Kahraman Süslemesi gibi özel ödüller kazan!

Conqueror’s Blade Sezon VI: Scourge of Winter Çıktı Conqueror’s Blade Sezon VI: Scourge of Winter Çıktı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu