Colorful, Yeni Oyun Anakartını Tanıttı - TeknoDiot.com

Colorful, Yeni Oyun Anakartını Tanıttı

Abone Ol 

Profesyonel anakart, grafik kartı ve yüksek performanslı depolama çözümleri üreticisi Colorful Technology, 8 çekirdekli 9. nesil ve 8. nesil işlemcileri destekleyen Intel Z390 yonga setine sahip en yeni anakartını duyurdu.

Yeni Colorful CVN Z390M GAMING V20, mATX yapımı için ciddi bir temel arayan meraklıları, sistem geliştiricileri ve oyuncuları hedefliyor. Bu anakart, çok çeşitli kullanımlara yönelik bir performans ve özellikler sunarken, genel olarak yapıyı bozmadan üst düzey yapılara izin vermekte. 

Yeni Colorful CVN Z390M GAMING V20, LGA1151 paketindeki hem 8. hem de 9. Intel işlemcileri destekleyecektir. Bu, kullanıcıların Intel’in 8. nesil işlemcisinden, size performans artışı sağlamak için çekirdek sayısını artıran 9. nesil CPU’ya yükseltme yapmalarını sağlar.

Colorful, Yeni Oyun Anakartını Tanıttı

Sınıfının en iyisi: Colorful CVN Z390M GAMING V20

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Anakart ayrıca DDR4 bellek yüksek bant genişliğini de destekler, böylece uygulamalar olabildiğince hızlı çalışabilir. Anakart ayrıca, daha yüksek performans için kilidi açılmış işlemcilerde hızaşırtmayı da desteklemekte.

Anakart, çeşitli depolama ihtiyaçlarınız için çeşitli arabirim ve bağlanabilirliği destekleyen depolama genişletmede modern standardı destekler. CVN Z390M GAMING V20, yüksek hızlı depolama için hem PCIe hem de Intel Optane belleği destekleyen M.2 ile genişletilenlere kadar 5 SATAIII’ye kadar desteklemekte.

Bu ürün serisi, müşterilere performans ve kalitenin yanı sıra performans bekleyebilecekleri güçlü bir platform sağlamaya çalışır. 

Colorful, Yeni Oyun Anakartını Tanıttı

Göz atın:   ASUS Oyun Anakartını Tanıttı: ROG Strix B365-G

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu