TeknoDiot.com
   
     

Çok Konuşulacak Huawei P30 Pro Reklam Filmi Yayınlandı

Çok Konuşulacak Huawei P30 Pro Reklam Filmi Yayınlandı Akıllı Telefon Haberleri Huawei Haberleri Teknoloji Haberleri

Huawei Türkiye’nin Dünyanın En İyi Kameralı Akıllı Telefonu Huawei P30 Pro için çektiği lokal tanıtım filmi dijitalde yayına girdi.

Üstün fotoğrafçılık yetenekleriyle herkese #BaktığındanFazlasınıGör diyen HuaweiP30 Pro; Leica Dörtlü Kamera Sistemi, 50x yakınlaştırma sunan SuperZoom özelliği, yüzde 40 daha fazla ışık hapseden SuperSpectrum sensörü ve mükemmel gece fotoğrafçılığı performansıyla kullanıcılara gözle göremeyecekleri detayları dahi gösterebileceğine dikkat çekiyor.

Sunduğu eşsiz özelliklerle TIPA (Technical Image Press Association) tarafından “Dünyanın En İyi Kameralı Akıllı Telefonu” ünvanı verilen Huawei P30 Pro filminde, P smart 2019 reklam filminde olduğu gibi yine Türkiye’nin saklı güzellikleri ön plana çıkarılıyor. İzleyiciler; baktığından fazlasını görmeye, yeni rotalar keşfetmeye ve fotoğrafçılık konusunda en iyiyi deneyimlemeye davet ediliyor.

Çok Konuşulacak Huawei P30 Pro Reklam Filmi Yayınlandı Akıllı Telefon Haberleri Huawei Haberleri Teknoloji Haberleri

Pure ve Kala Film imzası taşıyan tanıtım filmi, Huawei‘nin stratejisinden prodüksiyonuna kadar her aşaması Türkiye’de hazırlanmış bir başka lansman filmi. 10 günde tamamlanan çekimlerde Kayseri’nin Yılkı Atları’yla ünlenmiş Hürmetçi Sazlığı, Antalya’nın doğal güzellikleriyle büyüleyen Kekova Körfezi ve son zamanlarda doğasıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Rize’nin Huser Yaylası gösteriliyor.

Huawei P30 Pro reklam filmi


2 yorumlar

Avatar
Can Berk 30 Mayıs 2019 at 18:08

Adamlar yapmış

Cevap
Avatar
Can 31 Mayıs 2019 at 11:10

Bence huawei samsung da sollayacak ama önünde uzun bi yol var kendi arayüzünü telefona uyarlayıp düzgün yapabilirse bence kimse ona rakip çıkamaz nede olsa yükselen kişinin önüne hep taş koyan olur ama huawei bunuda aşacak.

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.