Black Ops Cold War Oyuncuları Durumlardan Şikayetçi - TeknoDiot.com

COD: Black Ops Cold War Oyuncuları Açık Betadaki Patlayıcılardan Şikayetçi

Abone Ol 
Logitech G Çekiliş

Call of Duty: Black Ops Cold War için çok oyunculu açık beta sürüyor ve oyuncular bazı kusurlar buluyor.

Oyun 13 Kasım’da olacağı kadar gösterişli olmasa da Treyarch yine de geri bildirim almak istiyor. Topluluk, beceriye dayalı çöpçatanlık gibi çok çeşitli yönlerden şikayet ediyor.

Bununla birlikte, çok oyunculu maçları oynamayı son derece zor hale getiren radar altı bir şikayet var. Patlayıcılar, yani parça bombaları, Black Ops Cold War büyük ölçüde etkisiz hale getirildi ve son derece dikkat çekicidir.

Black Ops Cold War Betasına Hakim Olan El Bombaları

Yeni Call of Duty  oyununda, oyuncuların bir ölümcül ve bir taktik el bombası almaları gerekiyor. Açık betada popüler olan Danger Close Wildcard ile bu sayı ikiye çıkarılabilir. Bu nedenle, çok oyunculu el bombası spam’i yaygındır.

Her oyuncunun en az bir el bombası olduğundan, onları genellikle birkaç saniyede bir haritada uçarken görürsünüz . Ancak asıl sorun spam değildir; patlayıcıların verdiği zarardır.

Betayı oynadıysanız, özellikle el bombalarının ne kadar güçlü olduğunu bilirsiniz. Ekranınızda kırmızı el bombası göstergesini gördüğünüzde muhtemelen ölmüşsünüz. Henüz Flak Jacket avantajı olmadığı için, çarpışmadan nispeten uzakta olsalar bile herkes el bombaları tarafından öldürülüyor.

Logitech G Çekiliş

Bu, topluluktan oldukça göze çarpan bazı şikayetlere neden oldu. Profesyonel oyuncular, bir el bombası onları öldürdüğünde sürekli öfkelenirler.

Bir Flak Jacket’ın bu sorunları çözüp çözmeyeceği belli değil, ancak kendinizi sürekli el bombası bombardımanından kurtarmak için bir şeye ihtiyacınız olmamalı. Umarım Treyarch, önümüzdeki beta hafta sonu için veya en azından lansmanla patlayıcı hasarı azaltabilir.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu