Tiktok Takipçi Satın Al

CloudTalk Online 2021 Avrasya’nın IT Profesyonellerini 2. Kez Bir Araya Getiriyor

Avrasya’nın en kapsamlı ve geniş katılımlı online cloud teknolojileri etkinliği olan “CloudTalk Online | Matchmaking Summit” 26-27 Mayıs 2021 tarihlerinde, Türkiye ve dünyadan bulut bilişim sektörünün en önemli isimlerine bu sene de ev sahipliği yapacak.

Pandeminin olası risklerinin devam etmesi sebebiyle 2021’de de dijital etkinliğin gücünden faydalanmayı tercih ettiklerini belirten CloudTalk CEO’su Burkay Yapağcıoğlu, geçtiğimiz yıl CloudTalk Online Matchmaking Summit kapsamında, 20 farklı ülkeden 2.000’i aşkın teknoloji profesyoneline, Türkiye ve dünyadan 60+ cloud profesyonelini 5 farklı salonda canlı olarak izleme fırsatı sunduklarını belirtti.


2020’de katılımcılarına sıra dışı bir dijital konferans ve fuar deneyimi yaşattıklarını belirten Yapağcıoğlu, 2021 hedeflerinin daha yüksek olduğunu ve bu yıl 3.000’den fazla katılımcı beklediklerini de sözlerine ekledi.

Yepyeni bir fuar deneyimiyle teknoloji devleriyle buluşma fırsatı

Geçtiğimiz yıl katılımcıları kendi alanlarında ve aradıkları iş fırsatlarında birebir eşleştiren güçlü bir networking etkinliği olması ile Türkiye’de bir ilke imza atan CloudTalk Online Matchmaking Summit 2020’de; 124+ bin etkileşim, 1200’den fazla birebir toplantı, 570 salon toplantısı.

Her oturumda ortalama 300 izleyici, 3700 mesaj gönderimi ve 5000+ profil görüntüleme gerçekleşti ve sanal fuaye alanında Alibaba Cloud, Acronis, Cloudflare, Acronis, Mailchannels, Synacor, ResellerClub gibi teknoloji devleri katılımcılarla buluştu.

Bu yıl da teknoloji devi 100’ü aşkın firmayla 3000’den fazla IT profesyonelini sanal fuaye alanında buluşturmayı hedefleyen etkinlik, 2021’de sektör profesyonellerinin daha fazla katılımcıyla birebir görüşme fırsatı yakalamasını sağlamayı amaçlıyor.

Etkinlikten en yüksek verimi almanızı sağlayacak dijital altyapı

Avrasya genelinde 20+ farklı ülkeden binlerce katılımcı ile konferans öncesi ve konferans anında toplantı planlaması yapılmasına, networking lounge’lardaki yuvarlak masalarda toplu video görüşmelerine, chat özelliği ile dilediğiniz katılımcı ile sohbet edebilmenize ve açık katılımcı profili sayesinde herkesin birbirini görebilmesine imkan vererek profesyonel zaman yönetimini kolaylaştıran CloudTalk Online Matchmaking Summit, katılımcıların ilgi alanlarına göre 5 farklı salonda gerçekleşecek sunumlardan dilediklerine katılabilmelerini kolaylaştıran bildirim ve hatırlatma özellikleriyle, her katılımcının tercihine göre etkinlikten en yüksek verimi almasını garanti ediyor.

CloudTalk Online 2021 Avrasya’nın IT Profesyonellerini 2. Kez Bir Araya Getiriyor

Geniş katılım iş dünyasında yeni fırsatların kapısını aralıyor

Geçtiğimiz sene Amazon, IBM ve Microsoft, Alibaba Cloud gibi dünya devlerinin de yer aldığı konferansın katılımcı profilleri arasında; C-level IT yöneticileri, IT uzmanları, network ve sistem yöneticileri, güvenlik yöneticileri, veri merkezi uzmanları, bulut mimarları, yazılımcılar, ürün yöneticileri, satış ve iş geliştirme birimleri, bağımsız danışmanlar ve son kullanıcılar gibi pazarı oluşturan birçok profesyonel bulunuyordu.

Kayıt için geç kalmayın

26-27 Mayıs 2021 tarihinde gerçekleşecek CloudTalk Online | Matchmaking Summit 2021 için kayıtların başladığını söyleyen Burkay Yapağcıoğlu, etkinlikten 3 gün önce katılımcıların birbirleri ile eşleştirilmesi için toplantı talebi gönderme ve kişisel ajanda oluşturma süreçlerinin başlayacağını, etkinlik gerçekleştikten sonra da tüm kayıtlı katılımcı ve partnerlerin platform üzerinden 2 gün daha bu iletişimlerini devam ettirebileceğini belirtti.

Katılımcıların ve partnerlerin iletişimini problemsiz bir şekilde yönetebilmek adına katılımı sınırlı tuttuklarını hatırlatan Yapağcıoğlu, kayıtlar yeni açılmasına rağmen bu sene de ilgiden son derece memnun olduklarını belirtti.

CloudTalk Online | Matchmaking Summit etkinliğine kayıt olmak için etkinliğin web sitesini ziyaret edin: https://cloudtalksummit.online/tr/

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu