TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Teknoloji Haberleri » Çin’de iPhone Fiyatları Düşürüldü

Çin’de iPhone Fiyatları Düşürüldü

Çin'de iPhone Fiyatları Düşürüldü

Çin’de iPhone’a olan talep zayıf görünüyor ve fiyatın çok yüksek olmasından ya da iki ülke arasındaki ticaret savaşından kaynaklanıp kaynaklanmayacağı konusunda belirsizlik devam ediyor.

Daha sonra, bazılarının işe yarayacağına inandığı düşünülen satışların artmasına yardımcı olmak için fiyat indirimleri getirildi, ancak belki de Apple’ın istediği gibi bu olay başarısız olabilir.

Öyle ki, Taipei Merkez Haber Ajansı’na göre, Çin’deki pek çok perakendecinin fiyatlarını daha da düşürdüğü görülüyor. Örneğin, Suning’in fiziksel mağazalarından satın alırsanız, fiyatı 150 dolar kadar düşürülecek olan iPhone Xs‘i, ancak çevrimiçi satın alırsanız, fiyatı 195 dolara kadar düşürmeyi bekleyebilirsiniz.

Çin'de iPhone Fiyatları Düşürüldü

JD.com da fiyatlarını benzer miktarda düşürecek ve iPhone XS Max ile bu indirimlerin daha fazla olabileceği anlaşılıyor. Suning, önceden satın alındığında telefonu 300 dolara indirdi, JD ise 250 dolar indirim yaptı.

Bu fiyatların yalnızca perakendeci tarafından teklif edildiğini unutmayın, bu doğrudan satış fiyatlarından satın almanız gerektiği anlamına gelir. Çin ile ABD arasında ki ticari savaş devam etmesi iPhone satışlarını düşürebileceğinin altını çizelim.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Instagram Video İndirme Yöntemleri

Buğra Noyan

Netgear Yeni Orbi Mesh WiFi Sistemini Tanıttı!

Hüseyin Ceylan

İşte Xiaomi Watch Color’ın Kutusu

Adil Anıl Öktem

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.