TeknoDiot
     
     
     

Cooler Master Çift Taraflı Fare Matını Duyurdu!

Cooler Master Çift Taraflı Fare Matını Duyurdu!

Fare kullanımı için farklı tasarımda yüzeylere ihtiyaç duyuyorsanız Cooler Master sizin için bunları bir araya getirdi. Cooler Master MP860 fare matı çift yüzeyi ile dikkat çekiyor.

Son dönemde oyuncular için fare matları da önem taşımaya başladı. Farenin hassasiyeti ne olursa olsun uyumlu bir fare matı kullanım esnasında oyunculara büyük avantajlar sağlayabiliyor. Üreticiler de bunu gözardı etmiyor.

Cooler Master Çift Taraflı Fare Matını Duyurdu!

Cooler Master MP860 özellikleri ve fiyatı

Cooler Master, MP860 olarak duyurduğu fare matında da buna dikkat ediyor. Mat iki taraflı olarak tasarlanmış ve kullanıcılar ihtiyaca göre iki yüzeyden birisini tercih ediyor. Bir yüzey sürtünmeyi azaltan kumaş barındırıyor ve hız için gayet ideal. Alüminyum yüzey ise hassasiyet ve üst düzey kontrol sağlıyor.

Fare matı bunun haricinde 19 adet LED ile donatılmış. Yazılım üzerinden kontrol edilen aydınlatma diğer Cooler Master ürünleri ile uyumlu çalışıyor. Ayrıca ayarlanmış profillerden de seçim yapılabiliyor.

LED aydınlatma olduğu için fare matı bilgisayara USB üzerinden bağlanıyor. Kablo uzunluğu ise 1.2 metre civarında. Boyutları da 360 x 260mm olarak belirlenmiş. Cooler Master MP860 fare matı yaklaşık 630 TL fiyat etiketine sahip.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Bilgisayar Hızlandırma Yöntemleri

Buğra Noyan

Logitech, Kablosuz Klavye ve Mouse Setini Türkiye’de Piyasaya Sundu

Buğra Noyan

Intel, Yeni Bir Oyun Dostu Kontrol Paneli Sunuyor

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.