«
Cooler Master Çift Taraflı Fare Matını Duyurdu! Bilgisayar Haberleri

Fare kullanımı için farklı tasarımda yüzeylere ihtiyaç duyuyorsanız Cooler Master sizin için bunları bir araya getirdi. Cooler Master MP860 fare matı çift yüzeyi ile dikkat çekiyor.

Son dönemde oyuncular için fare matları da önem taşımaya başladı. Farenin hassasiyeti ne olursa olsun uyumlu bir fare matı kullanım esnasında oyunculara büyük avantajlar sağlayabiliyor. Üreticiler de bunu gözardı etmiyor.

Cooler Master Çift Taraflı Fare Matını Duyurdu! Bilgisayar Haberleri

Cooler Master MP860 özellikleri ve fiyatı

Cooler Master, MP860 olarak duyurduğu fare matında da buna dikkat ediyor. Mat iki taraflı olarak tasarlanmış ve kullanıcılar ihtiyaca göre iki yüzeyden birisini tercih ediyor. Bir yüzey sürtünmeyi azaltan kumaş barındırıyor ve hız için gayet ideal. Alüminyum yüzey ise hassasiyet ve üst düzey kontrol sağlıyor.

Fare matı bunun haricinde 19 adet LED ile donatılmış. Yazılım üzerinden kontrol edilen aydınlatma diğer Cooler Master ürünleri ile uyumlu çalışıyor. Ayrıca ayarlanmış profillerden de seçim yapılabiliyor.

LED aydınlatma olduğu için fare matı bilgisayara USB üzerinden bağlanıyor. Kablo uzunluğu ise 1.2 metre civarında. Boyutları da 360 x 260mm olarak belirlenmiş. Cooler Master MP860 fare matı yaklaşık 630 TL fiyat etiketine sahip.

 


Bir Cevap Yaz

Hüseyin Ceylan Hakkında

Hüseyin Ceylan

Hüseyin Ceylan

Yaşamını Kahramanmaraş’ta devam ettiren Ekonomi öğrencisi, dizi ve film meraklısı olan genç yazar.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *