TeknoDiot.com
   
   

Çift Kameralı iPhone XR Modeli Ortaya Çıktı

Çift Kameralı iPhone XR Modeli Ortaya Çıktı

Apple‘ın uygun fiyatlı iPhone model serisi iPhone XR’ın yeni modeli çift kameralı olarak ortaya çıktı.

Apple geçen yıl piyasaya sürdüğü uygun fiyatlı iPhone XR modelinin yenisi üzerinde çalışıyor. iPhone XE olarak isimlendirilmesi gereken yeni bir model olabilir.

Apple’ın yeni nesil iPhone serisi hakkındaki söylentiler bir süredir gündemi meşgul ediyor. iPhone XI ve iPhone XI Max modellerine ait olduğu iddia edilen birkaç görsel yayınlanmıştı. Şimdi ise iPhone XR’nin devamı niteliğinde piyasaya sürülecek modelin görselleri ve 360 derecelik videosu paylaşıldı.

iPhone XR satışları Apple’ın beklediğinden de iyi durumda. Bakıldığı zaman Apple durumdan memnun ve 2019 Eylül ayında düzenlenecek Apple etkinliğinde yeni iPhone XR veya iPhone XE modelini görebiliriz.

Çift Kameralı iPhone XR Modeli Ortaya Çıktı

Ortaya çıkan iPhone XR modeli arka kasa tasarımı iPhone XI modelinin ortaya çıkan kare kamera tasarımınıüzerinde bulunduruyor. Bununla birlikte kare kamera alanında çift kamera bulunuyor. Yeni iPhone XR modelinde beklenen önemli yeniliklerden birisi de, çift kamera kurulumuydu.

iPhone XE veya yeni iPhone XR’ın ön kısmında Face ID bulunacağından çentik bu modelde de kullanılıyor. Cihazın 1792 x 828 piksel çözünürlükte 6.1 inç LCD ekran ile geleceğini söylüyor. Gücünü ise 7 nm’lik A13 Bionic yonga setinden alacak. Yeni nesil yonga setinin A12 Bionic’e kıyasla performansta önemli bir gelişme göstermesi bekleniyor.

Kamera ile ilgili detaylar net olarak bilinmese de, iPhone XS modelinde yer alan kamera detaylarını içermesi bekleniyor. Ayrıca diğer teknik detaylar da hala net olarak bilinmiyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.