Çift Ekranlı LG V60 ThinQ MWC 2020'de Tanıtılacak! - TeknoDiot.com

Çift Ekranlı LG V60 ThinQ MWC 2020’de Tanıtılacak!

Abone Ol 

Bu yıl katlanabilir bir çok telefon görmüştük, LG farkını göstererek çift ekranlı V50 ThinQ duyurmuştu. Yeni yılda sıra MWC 2020 için hazırladığı V60 ThinQ geldi.

LG, bu yılın başlarında ​​düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC) V50 ThinQ 5G’yi duyurmuştu. Koreli telefon üreticisinin yeni V60 ThinQ’yu 2020 yılının Şubat ayında MWC’de açıkladığını görebiliriz.

V60 ThinQ da 5G bağlantısını destekleyecek ve LG akıllı telefon için geliştirilmiş bir tasarıma sahip DualScreen aksesuarını duyuracak. V50 ThinQ göre yeni telefonunda çift ekranının daha geliştirilmiş katlanabilme özelliğine sahip olacağını duyurdu.

Çift Ekranlı LG V60 ThinQ MWC 2020'de Tanıtılacak!

V60 ThinQ hakkında ayrıntılar şu anda sınırlı. Fakat büyük olasılıkla LG’nin amiral gemisi Qualcomm’un en yeni Snapdragon 865 yonga seti ile gözler önüne çıkacak.

LG ayrıca bu yıl V50 ThinQ ile birlikte G8 ThinQ ve G8s ThinQ’yu duyurmuştu ve gelecek yılki V60 ThinQ ile birlikte MWC’de geçtiğimiz yıl duyurduğu telefonların yeni versiyonlarının gelip gelmeyeceğini görmüş olacağız.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu