Tiktok Takipçi Satın Al

Chromebook Sahipleri Şimdi 3 Aylık Ücretsiz GeForce Alabilir

Bir Chromebook'unuz varsa, GeForce Now aboneliğinize yılın çeyreğini ücretsiz olarak ekleyebilirsiniz.

Bariz avantajların dışında, bir Chromebook’a sahip olmanın en iyi nedenlerinden biri avantajlardır.

Google, Chromebook sahiplerine her türlü ücretsiz şeyi sunar ve şirket tarafından sunulan bazı hizmetler, onları satın alırsanız oldukça pahalı olabilir.


Google, GeForce Now’a Chromebook ayrıcalıkları sayfasına üç aylık ücretsiz erişim ekledi. Bu haber, NVIDIA’nın oyun akışı hizmeti için Chromebook’lara verdiği desteği artırdıktan kısa bir süre sonra geliyor.

GeForce’u Şimdi Chromebook’unuzda Nasıl Kullanabilirsiniz?

Bu GeForce Now avantajını kullanmakla ilgileniyorsanız, yapmanız gereken tek şey Chromebook ayrıcalıkları sayfasına gidip Ayrıcalık al düğmesini tıklamaktır.

Yine de bazı uyarılar var. Öncelikle, anlaşmayı almak için Haziran 2017’den sonra satın alınmış bir Chromebook’a sahip olmanız gerekir. Ayrıcalık, satın alınan süreye ek olarak eklendiği için bir abonelik de satın almanız gerekir.

Chromebook Sahipleri Şimdi 3 Aylık Ücretsiz GeForce Alabilir

Neyse ki, üç ayı almak için yalnızca bir aylık hizmet satın almanız gerekecek. Yaklaşık 5 dolara dört aylık oyun akışı elde etmek, Chromebook’ta oyun oynamakla ilgilenen herkes için kesinlikle kötü bir anlaşma değildir.

GeForce Now dışında Google, Chromebook sahiplerine üç aylık ücretsiz Stadia Pro da sunuyor. Bu, Chromebook’lar için bankayı bozmayacak daha da fazla oyun akışı olduğu anlamına gelir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu