Tiktok Takipçi Satın Al

Chery TIGGO 7, SUV Dünyasının Parlayan Yıldızı Haline Geldi!

Çin’in en büyük otomotiv ihracatçısı konumunu 20 yıldır sürdüren Chery, geliştirdiği iddialı modellerle dünya çapında adından söz ettirmeye devam ediyor. Markanın kompakt SUV segmentinde konumlandırılan TIGGO 7 ailesi, şık görünümü, üstün performansı, kapsamlı güvenlik özellikleri ve üst seviye kalite özellikleriyle küresel kullanıcıların güvenini ve sevgisini kazandı. TIGGO 7 ailesi dış tasarım, güç-aktarma sistemleri ve konfor açısından etkileyici bir performans ortaya koyuyor.

Çin’in önde gelen otomotiv üreticisi Chery, gelişmiş Ar-Ge gücü ve son teknolojiyle ürettiği modelleriyle kısa zamanda önemli başarılara imza attı. Markanın iddialı modellerinden TIGGO 7 PRO, şubat ayında ürün gamına eklenen yeni Avantgarde versiyonuyla kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı. Bu güncellemeyle TIGGO 7 PRO; zekâ, konfor ve moda açısından daha yüksek ve daha iyi bir müşteri deneyimi sağladığını gözler önüne seriyor.

Kullanıcıların taleplerine tamamıyla cevap veriyor!

Chery TIGGO 7 ailesi yollara çıktığı günden bu yana; üstün sürüş performansı ve akıllı teknoloji özellikleriyle küresel kullanıcıların görünüm, performans ve alan konusundaki taleplerine tam anlamıyla cevap vererek dünya genelindeki kullanıcıların güvenini ve sevgisini kazandı. TIGGO 7 ailesinin içten yanmalı motorlara sahip versiyonları şık ve çekici görünümü ile dikkat çekiyor.

TIGGO 7 PRO, model ailesine vurgu yapan şık elmas tipi ön ızgaraya, T şeklinde kristal berraklığında LED ön sis farlarına, havalı siyah kristal LED Matris farlara ve şık bir yatay ön tampon altı eklentisine sahip. Araç, genel tasarım kodları itibarıyla son derece yenilikçi, modern ve şık bir görsel sunuyor. Bu modern ve şık görünüm aynı zamanda güçlü bir dinamizm de barındırıyor. Arka cephedeki görünümü ise teknoloji vurgusu yapan yine modern tek parça LED arka aydınlatma grubu dikkat çekiyor.

Chery TIGGO 7 ailesinin içten yanmalı motora sahip versiyonları güçlü motor ve gelişmiş bir şasiyle dikkat çekiyor. Motor kaputunun altında görev yapan 1.6T motorun gücünü 7DCT şanzıman tekerleklere aktarıyor. Bu kombinasyon ilk hareket anından itibaren yüksek çekiş gücü, akıcı ve canlı bir sürüş ve üst seviye bir sürüş keyfi sağlıyor.

Akıllı kokpit 24,6 inçlik çift ekranla sunuluyor!

Chery TIGGO 7, SUV Dünyasının Parlayan Yıldızı Haline Geldi!

Chery TIGGO 7 ailesinin içten yanmalı motora sahip versiyonları aynı zamanda akıllı kokpit açısından da üstün özelliklere sahip. 24,6 inç çift ekranlı yenilikçi ve modern ekran mimarisi çoklu dokunma hassasiyeti ile sorunsuz ve pratik bir kullanım sağlıyor. Ayrıca gelişmiş bağlantı özellikleriyle de araç içindeki deneyimi iyileştiriyor. Bunun dışında 50W kablosuz hızlı şarj ve Tip-C USB arayüzü gibi çözümler yolcuların rahat ve hızlı şarj ihtiyacını karşılıyor. Chery TIGGO 7 ailesinin elektrik kontrollü sürücü ve ön yolcu koltukları ısıtma dışında soğutma özelliğiyle de ek konfor sunuyor. Ayrıca çift bölgeli otomatik klima kabin içindeki konfor deneyimini destekliyor.

Sürücü ve ön yolcu iklimlendirme sıcaklığı bağımsız olarak ayarlanabiliyor. Sekiz hoparlörlü Sony ses sistemi ve 64 renkli degrade ortam aydınlatması sürükleyici bir müzik ve keyifli bir görsel deneyim sunuyor. 35 dB ile son derece sessiz kabin de yolcuların konfor deneyimini destekliyor. Chery TIGGO 7 ailesinin içten yanmalı motora sahip versiyonları gelişmiş güvenlik özellikleriyle de dikkat çekiyor. Yüksek dayanımlı gövde ve diğer güvenlik çözümleri sürücü ve beraberindeki yolculara gelişmiş bir güvenlik seviyesi sağlıyor. LKA, ACC, AEB ve BSD dahil olmak üzere 12 adet akıllı sürüş destek sistemi sürüş güvenliğini ve rahatlığını ileriye taşıyor. Chery TIGGO 7 ailesi, yollara çıktığı günden bu yana modern tasarımı, üstün performansı, rahat kullanım özellikleri, çok sayıda akıllı teknolojisi ve kapsamlı güvenlik özellikleriyle dünya genelinde yıldız bir ürün haline gelerek dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu