Tiktok Takipçi Satın Al

Sony, CES 2020’de PlayStation 5 Etkinliği Planlıyor Olabilir

Sony, resmi olarak henüz kimliği bilinmeyen ürünlerin piyasaya sürüleceği CES 2020’de bir lansman etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.

Şirket tarafından yayınlanan açıklamada, “geleceğin benzersiz bir vizyonunu ortaya çıkaracak, yaratıcılığı ve teknolojiyi daha önce hiç olmadığı gibi bir araya getirecek.” şeklinde bir görsel yayınlandı.


Sony‘nin bu yıl bir Xperia 3 amiral gemisi piyasaya sürmesi bekleniyor, ancak öncelikli olarak, şirket telefonlarını genellikle CES’de değil MWC’de duyurularını gerçekleştiriyor.

Ayrıca, Sony’nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5‘in bu konferansta yer alması için büyük bir şansı olacak. Geçen yıl ki CES’de Sony, dünya çapında 91.6 milyon PlayStation 4 oyun konsolu sattığını açıkladı.

Sony, CES 2020'de PlayStation 5 Etkinliği Planlıyor Olabilir

Şirketin Airplay 2’yi destekleyen ilk 8K TV’si de gösterildi. Şirket ayrıca, yeni harici woofer ve Alexa desteği alacak WH-1000 kulaklığı gibi Bluetooth aksesuarlarına da odaklandı. Ancak, geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen tüm yeni ürünlerde cep telefonu yoktu.

Aynı şekilde, yeni bir TV, harici woofer’ın yeni bir sürümünü ve WH-1000 kulaklığı görebiliriz. Teknoloji devi CES 2020 etkinliği, şirketin resmi web sitesinde canlı olarak yayınlanacak. Son olarak PlayStation 5 ve oyunlar ile ilgili güncel haberleri oyun haberleri kategorisinden takip edebilirsiniz.

Sony, CES 2020'de PlayStation 5 Etkinliği Planlıyor Olabilir

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu