Cep Telefonu Sigortası – Cihazınızı Korumanın En İyi Yolu!

Cep telefonlarımız gerek içinde barındırdığı bilgiler ile gerekse de günümüzün en çok kullanılan iletişim aracı olmasından dolayı hayatımızda önemli bir yer kaplar.

Her ne kadar dikkat etsek bile kimi zaman istenmeyen durumlar neticesinde cep telefonumuz ciddi zararlar görebilir, çalınabilir, kullanılamaz hale gelebilir. Bu gibi durumlarla başa çıkabilmek için telefon kaskosu olarak ta bilinen “Cep Telefonu Sigortası” yaptırarak cihazınızı koruma altına alabilirsiniz.


Cep Telefonu Sigortası beklenmedik kazalar ve hasarlar karşısında telefonunuzun tamir ve değişim maliyetlerini kapsar. Su dökülmesi, ekran kırılması, batarya sorunları ve hırsızlık gibi olumsuz durumlara karşı cihazınızı güvence altına alır.

Cep Telefonu Sigortası - Cihazınızı Korumanın En İyi Yolu!

Telefon kaskosu sayesinde cihazınızın garanti süresi sona erdiğinde bile kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Sigortacılıkta yarın asırlık tecrübesi, 200’den fazla şubesi ve 350’den fazla uzman çalışını ile dijipol.com hasar anında 7/24 yanınızda.

35’ten fazla sigorta şirketinin fiyatlarını anında karşılaştırın, size en uygun “Cep Telefonu Sigortası” poliçenizi dijipol.com avantajlarıyla hemen yaptırın. “Cep Telefonu Sigortası” teklifleri için tıklayın.

https://www.dijipol.com/cep-telefonu-sigortasi

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu