Tiktok Takipçi Satın Al

Cep Telefonu Tamiri

İstanbul’da cep telefon tamiri yapan sayılı deneyimli ustalar var. Bu ustalardan biri de Yenibosna’da cep telefonlarının donanım ve yazılım sorunlarını gideriyor.


Telefonunuzdaki her tür arıza için Yenibosna cep tamir servisine başvurabilirsiniz. Xiaomi tamiri, Samsung telefon tamiri, Samsung yazılım atma, Xiaomi yazılım atma işlemlerini kısa sürede gerçekleştiren cep tamir servisi, 7-24 hizmetinizde…

Telefon Tamiri İstanbul

Cep telefonu servis sağlayıcıları içinde Yenibosna telefon tamircisi size her tür cep telefonu için yazılım desteği veriyor. Telefon tamiri İstanbul kelimelerini aratıyorsanız, Yenibosna cep tamir hizmeti veren firmamızla iletişime geçin. Telefonunuzun kilidini açamıyor musunuz

Sorun değil, biz servis olarak kısa sürede açabiliriz. Yazılım mı eskidi, getirin cep telefonunuzu hemen yeni bir yazılım atalım. Telefonlarının kilidini açmak için yardıma ihtiyacı olan kullanıcılar için en iyi yer, Yenibosna cep tamir servisidir. Bir SIM kart şifresi açma veya cep telefon kilit açma koduna ihtiyaç duyan pek çok insan için Yenibosna cep tamir servisi hizmet vermeye başladı. Yazılım güncellemesi gerektiren bir telefonunuz varsa, İstanbul’da en iyi cep yazılım servisine Yenibosna’ya gelin.

Cep Telefonunuzda Yazılım Sorunları Varsa

Servis sağlayıcınızın web sitesinden cep telefonlarının kilidini açmak için özel bir araç indirseniz dahi, yanlış bir seçimle tüm telefonu tamamen kullanılmaz hale getirebilirsiniz. Telefonlarda donanım kadar yazılım da çok önemli bir koldur. Bir yazılım güncelleme programı indirdikten sonra, bilgisayarınızın dosyayı tanıması ve kilit açma yazılımını başarıyla yürütmesi yaklaşık yarım saat sürecektir.

Cep Telefonu Tamiri

Bundan sonra, telefonunuzu bir USB kablosuyla bilgisayara bağlamanız gerekir. Ardından, ayarlar menüsünden kilit açma yazılımını telefonunuza yüklemeniz gerekir. Yani hatasız işlem yapmak amatörler için çok zordur.

Bu süreçte yer alan ilk adım, telefonunuzdaki yazılımı etkinleştirmektir. Bu, bilgisayara bağladıktan sonra telefonunuzun açılış menüsünde bulunan “Yazılım Güncelleme” seçeneğine tıklayarak yapılabilir. Ardından, kilit açma işlemi tamamlanana kadar birkaç dakika beklemeniz gerekecek. Yaklaşık bir dakika sürecek ve bittiğinde cep telefonunuzda bir simge göreceksiniz. Eğer aşina değilseniz, bu simgeye “Sistem Yazılımının Kilidini Açma” adı verilir. Bu simge, kullanıldığı sırada telefon onarım ekibinin bir parçası olmasanız bile telefonunuzdadır.

Bu yeni simge ile artık telefonunuzun kilidini açmanıza izin veren yazılımı kullanabilirsiniz. Aslında bu işlem önemli bir teknik uzmanlık gerektirir. Bu işlemi gerçekleştirmek için Yenibosna cep tamir servisine başvurun. İşlemde yer alan son adım, telefonu Türkçe servisinize bağlamaktır. Bu bağlantı, yeni SIM kartların aktivasyon kodlarını almanızı sağlayacaktır. Bundan sonra arama yapmak ve kısa mesaj göndermek için yeni kartı kullanabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu