Naim Süleymanoğlu Filminin Fragmanı Yayınlandı

Efsane Milli Haltercimiz Naim Süleymanoğlu’nun hayatını anlatan Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filminin fragmanı yayınlandı.

Ayla ve Müslüm filmlerinin başarılı yapımıcısı Mustafa Uslu’nun yeni filmi Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu ‘nun ilk resmi fragmanı yayınlandı.

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu, ülkemiz ve dünya spor tarihine adını altın harflerle yazdıran efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu’nun hayat hikayesini konu ediyor. İlk Dünya Rekoru’na imza attığında 15 yaşında olan, spor kariyerine 7 Dünya Rekoru,üç farklı olimpiyatta kazandığı 3 Olimpiyat Altın Madalya, 6 Avrupa Şampiyonluğu ile 7 tane Dünya Şampiyonluğu ve daha nice başarılar sığdıran Naim Süleymanoğlu’nun hayatının anlatıldığı filmde, Süleymanoğlu’na Hayat Van Eck hayat veriyor.

Sadece Türkiye için değil dünya genelinde tarihin en büyük sporcuları arasında gösterilen Naim Süleymanoğlu’nun hayatının anlatıldığı Cep Herkülü‘nde, ünlü halterciyi Daha filmiyle tanınan Hayat Van Eck canlandırıyor.

Vizyon Tarihi: 22 Kasım 2019

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu fragman

https://youtu.be/j-4CMCRU0s4

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu