Captain Marvel'ın Yeni Fragmanı Yayınlandı

Captain Marvel’ın Yeni Fragmanı Yayınlandı

Abone Ol 

Marvel’ın ilk kadın süper kahraman filmCaptain Marvel’ın yeni bir fragmanı yayınlandı.

Carol Danvers‘ın Captain Marvel’a dönüşümünü izleyeceğimiz Captain Marvel’ın ilk fragmanında Brie Larson’a Samuel L. Jackson ve Jude Law eşlik ediyor. Ayrıca filmde Gemma Chan, Mckenna Grace, Lee Pace, Ben Mendelsohn gibi isimler yer alıyor.

Doktor Walter Lawson karakterine bürünen Captain Marvel’ın akıl hocasını yakışıklı oyuncu Jude Law canlandırırken, insanlığın arasına sızdığında Doktor Minnerva adını alan Kree casusu ve genetikçi Minn-Erva’ya ise Humans’ın Anita’sı Gemma Chan hayat verecek.

[sp-related style=”light” id=”32924″]

Önümüzdeki yıl Marvel hayranları için oldukça büyük bir yıl. Captain Marvel ve Avengers 4 ile sinema salonlarını coşturacak olan Disney, şimdiden şovlarına başlamış durumda. Gerçi hala Avengers 4 fragmanı düşmedi ancak Captain Marvel ortalığı kasıp kavurmaya devam ediyor.

Avengers: Infinity War ile büyük başarı yakalayan Marvel, Avengers 4’ün en önemli karakterlerinden biri olacak olan Captain Marvel’ın solo filmi için beklenen ikinci fragmanı yayınladı.

Captain Marvel’ın Skrull ırkı ile verdiği mücadeleyle başlayan fragmanda Samuel L. Jackson’ı genç Nick Fury olarak görüyoruz.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu