TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Sinema Haberleri » Captain Marvel’ın Yeni Fragmanı Yayınlandı

Captain Marvel’ın Yeni Fragmanı Yayınlandı

Captain Marvel'ın Yeni Fragmanı Yayınlandı

Marvel’ın ilk kadın süper kahraman filmCaptain Marvel’ın yeni bir fragmanı yayınlandı.

Carol Danvers‘ın Captain Marvel’a dönüşümünü izleyeceğimiz Captain Marvel’ın ilk fragmanında Brie Larson’a Samuel L. Jackson ve Jude Law eşlik ediyor. Ayrıca filmde Gemma Chan, Mckenna Grace, Lee Pace, Ben Mendelsohn gibi isimler yer alıyor.

Doktor Walter Lawson karakterine bürünen Captain Marvel’ın akıl hocasını yakışıklı oyuncu Jude Law canlandırırken, insanlığın arasına sızdığında Doktor Minnerva adını alan Kree casusu ve genetikçi Minn-Erva’ya ise Humans’ın Anita’sı Gemma Chan hayat verecek.

[sp-related style=”light” id=”32924″]

Önümüzdeki yıl Marvel hayranları için oldukça büyük bir yıl. Captain Marvel ve Avengers 4 ile sinema salonlarını coşturacak olan Disney, şimdiden şovlarına başlamış durumda. Gerçi hala Avengers 4 fragmanı düşmedi ancak Captain Marvel ortalığı kasıp kavurmaya devam ediyor.

Avengers: Infinity War ile büyük başarı yakalayan Marvel, Avengers 4’ün en önemli karakterlerinden biri olacak olan Captain Marvel’ın solo filmi için beklenen ikinci fragmanı yayınladı.

Captain Marvel’ın Skrull ırkı ile verdiği mücadeleyle başlayan fragmanda Samuel L. Jackson’ı genç Nick Fury olarak görüyoruz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yeni Batman Robert Pattinson’lı The Batman Film Setinden Yeni Görseller

Buğra Noyan

Disney+ Avrupa’ya Beklenilenden Bir Hafta Önce Geliyor!

Hüseyin Ceylan

Recep İvedik 6 Konusu ve Çıkış Tarihi Belli Oldu

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.