Canon'dan Yeni Fotoğraf Makinesi! - TeknoDiot.com

Canon’dan Yeni Fotoğraf Makinesi!

Abone Ol 

Yaklaşık bir hafta önce, tanıtım videosu çıkan Canon’un EOS M6 Mark II işte özellikleri.

takipçi satın al
takipçi satın al

Kamerlarla ilgileniyorsanız, o zaman Canon’un en yeni aynasız kamerasının piyasaya sürüldüğünü resmen açıklandığını öğrenmekten memnun olacaksınız.

Duyumlara göre, Canon EOS M6 Mark II  için alınan karar ilginç bir karardır. Bunun nedeni, Canon geçmişte aynasız yaptığı kameraların geçmişinin çok iyi olmamasıydı. Şirket o zamandan beri, EOS R’nin tam çerçeveli aynasız fotoğraf makinesi serisini daha iyi yapmış görünüyor.

Canon'dan Yeni Fotoğraf Makinesi!

Canon EOS M6 Mark II’nin daha ucuz bir alternatifi olacağı bekleniyor. Bununla birlikte Canon EOS M6 Mark II, 32.5MP CMOS APS-C sensöre sahip olacak ve DIGIC 8 görüntü işlemciyi kullanacak. Ayrıca 1080p’ye kadar 4K video kaydını da destekleyecektir. Kablosuz aktarımı kolaylaştırmak için dahili WiFi ve Bluetooth da mevcuttur. Fotoğraf makinesi ilginizi çekebilecek bir şeye benziyorsa, Canon EOS M6 Mark II ürününü sadece 850 $’lık bir fiyat etiketi ile gelecek.

Göz atın:   Canon’dan EOS Ailesine Özel, Fotoğraf ve Videonun Sınırlarını Zorlayan 4 Yeni Lens

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu