TeknoDiot
     
     
     

Canon’dan Yeni Fotoğraf Makinesi!

Canon'dan Yeni Fotoğraf Makinesi!

Yaklaşık bir hafta önce, tanıtım videosu çıkan Canon’un EOS M6 Mark II işte özellikleri.

Kamerlarla ilgileniyorsanız, o zaman Canon’un en yeni aynasız kamerasının piyasaya sürüldüğünü resmen açıklandığını öğrenmekten memnun olacaksınız.

Duyumlara göre, Canon EOS M6 Mark II  için alınan karar ilginç bir karardır. Bunun nedeni, Canon geçmişte aynasız yaptığı kameraların geçmişinin çok iyi olmamasıydı. Şirket o zamandan beri, EOS R’nin tam çerçeveli aynasız fotoğraf makinesi serisini daha iyi yapmış görünüyor.

Canon'dan Yeni Fotoğraf Makinesi!

Canon EOS M6 Mark II’nin daha ucuz bir alternatifi olacağı bekleniyor. Bununla birlikte Canon EOS M6 Mark II, 32.5MP CMOS APS-C sensöre sahip olacak ve DIGIC 8 görüntü işlemciyi kullanacak. Ayrıca 1080p’ye kadar 4K video kaydını da destekleyecektir. Kablosuz aktarımı kolaylaştırmak için dahili WiFi ve Bluetooth da mevcuttur. Fotoğraf makinesi ilginizi çekebilecek bir şeye benziyorsa, Canon EOS M6 Mark II ürününü sadece 850 $’lık bir fiyat etiketi ile gelecek.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Oppo Super VOOC Şarj Cihazı: Bir Telefonu 25 Dakikada %100 Yapacak!

Buğra Noyan

Turkcell TV+ Berlin’den Ödülle Döndü

Buğra Noyan

BİM Uygun Fiyata Elektrikli Bisiklet Satacak!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.