bayigram.com

Canon, Ev Tipi Yazıcılarından Olan TS Serisine 4 Yeni Model Daha Ekledi

Görüntülüme teknolojileri lideri Canon, lansmanını yaptığı yeni dört model ile PIXMA TS ürün ailesini genişletiyor.

Standart bir yazıcıdan daha fazlasını sunan PIXMA TS serisinin yeni ürünleri ile el sanatları tutkunlarının kumaş tasarımlarının çıkartmalarından magnet baskılarına kadar geniş bir yelpazede özel baskı alınabiliyor.


Canon, evler için özel ürettiği 4 kompakt yazıcı modeli olan PIXMA TS8350, PIXMA TS6350, PIXMA TS5350 ve PIXMA TS3350’ı geçtiğimiz günlerde tanıttı. Yeni yazıcılar, üstün baskı teknolojisi özellikleri sayesinde; kişiselleştirilmiş fotoğraflardan sanat ve el sanatları dünyasına kadar gerek aileler gerekse öğrenciler için yaratıcılığı geliştiren sayısız fırsat sunuyor.

Pratik kullanımları ile baskı dünyasında öne çıkan bu modeller; hızlı kurulumları, telefon veya tablet gibi akıllı cihazlara kolaylıkla bağlanması gibi özellikleri sayesinde ev için en ideal ürün olarak göze çarpıyor.

Bunu yanı sıra Canon’un birçok yaratıcı uygulamasına dakikalar içinde bağlanarak kullanıcılarına kişisel tasarım yapabilme imkanı sunan yazıcılarda ayrıca tek bir tuşla fotoğraf baskısı da almak mümkün.

Canon’un yaratıcı uygulamaları ile baskı da çığır açın

Canon PRINT uygulaması aracılığıyla hızlıca akıllı cihazlara bağlanan yeni modeller, aynı zamanda Easy-PhotoPrint Editor sayesinde fotoğrafların istenildiği gibi düzenlenmesine de yardımcı oluyor.

Modaya uygun tırnak çıkartmalarının Canon PIXMA TS8350 ile baskısını alın

Canon, Ev Tipi Yazıcılarından Olan TS Serisine 4 Yeni Model Daha Ekledi

Çok işlevli, farklı birçok nitelikte baskı alma özelliği ile Canon PIXMA TS8350, fotoğraf tutkunları ve yaratıcı aileler için ideal bir seçenek oluyor. Canon’un yaratıcı uygulamalarına da tek tuşla ulaşma imkanı sunan yeni baskı makinesi, sahip olduğu FINE teknolojisi ve 6 bağımsız mürekkep kullanımı sayesinde yüksek kalitelerde fotoğraf baskısı alınmasını sağlıyor. 4,3 inç büyüklüğünde geniş dokunmatik ekranı, fotoğrafların doğrudan bastırılması için SD kart yuvasına da sahip PIXMA TS8350, Nail Sticker Creator uygulaması sayesinde tırnaklarının daha şık olmasına önem verenlere özel tırnak çıkartması baskısı da alabiliyor.

El sanatları projelerinizin vazgeçilmezi: Canon PIXMA TS6350

Canon, Ev Tipi Yazıcılarından Olan TS Serisine 4 Yeni Model Daha Ekledi

Asimetrik tasarımı, iki yönlü kağıt besleme, otomatik çıkış tepsisi ve kablosuz bağlantı özelliği sayesinde akıllı cihazlara hızlıca bağlanan Canon PIXMA TS6350 ile aile fotoğraflarının baskısı alınabildiği gibi çalışma belgelerinden ütülü kumaş çıkartmalarına kadar çeşitli baskılar çeşitleri de elde edilebiliyor. Beş bağımsız mürekkepli çok görevli yazıcı olarak özellikle el sanatlarına ilgi duyanların tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Kompakt Canon PIXMA TS5350 ile tarzınızı baskıya yansıtın

Canon, Ev Tipi Yazıcılarından Olan TS Serisine 4 Yeni Model Daha Ekledi

Kompakt yapısı ve çok işlevli baskı alma özelliğiyle Canon PIXMA TS5350; gençlerin, öğrencilerin, sanat tutkunlarının yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri ve kendilerine özgü tasarımlarını gerçekleştirebilecekleri çalışmalarını destekliyor. Siyah, beyaz, pembe ve yeşil farklı 4 renk seçeneğine sahip yazıcı aynı zamanda kullanıcı dostu 3,7 cm (1,44 inç) OLED ekranı ve sahip olduğu birinci sınıf, kullanışlı FINE kartuşları sayesinde kullanıcıların kendi tarzlarını yansıtmalarına yardımcı oluyor. Ayrıca doğrudan Canon PRINT uygulamasına bağlanmasıyla sosyal medya platformlarına uygun (5 x 5 ve 3,5 x 3,5 inç) boyutlarda baskıların alınmasını sağlıyor.

Canon PIXMA TS3350 ise şık ve pratik

Şık tasarımı, işlevselliği ve her bütçeye uygun fiyatı ile dikkatleri üzerine çeken Canon PIXMA TS3350 ise magnet baskısı, 5 x 7 inç boyutuna kadar canlı kenarsız fotoğraf çıktıları almak isteyenlere yardımcı oluyor. Öğrenciler ve aileler için ideal olan yazıcı aynı zamanda Canon’un tüm uygulamalarına da bağlanabiliyor.

Canon PIXMA TS8350, PIXMA TS6350, PIXMA TS5350 ve PIXMA TS3350 modelleri Eylül 2019’dan itibaren satışa sunuluyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu