Tiktok Takipçi Satın Al

Call Of Duty: Warzone’daki Araçlar Kaldırılıyor!

Infinity Ward, Call of Duty: Warzone’da Keşfedilen Yeni Bir Hatanın Sunucuların Çökmesine Ve Bu Nedenle Araçların Geçici Olarak Kaldırıldığını Açıkladı.

Activision’ın ücretsiz battle royale oyunu Call of Duty: Warzone, şu sıralar oyuncuları şaşırtan bir hata ile oyun gündemine oturdu.


Söylenene göre bu hata nedeniyle oyundaki araçları, haritanın belli bir bölgesine götürdüğümüzde sunucular çöküyor ve oyuncular, oyundan atılıyor. Geliştirici firma Infinity Ward, bu hata ile ilgili bir açıklama yaparak söz konusu hataya karşı uygulanacak geçici bir çözümü olduğunu duyurdu.

Call Of Duty: Warzone'daki Araçlar Kaldırılıyor!

Call of Duty: Warzone Nedir?

Call of Duty: Warzone, Infinity Ward tarafından lW Engine oyun motoru ile geliştirilen, Activision tarafından 10 Mart 2020 tarihinde piyasaya sürülen, Call of Duty serisinin ücretsiz bir çok oyunculu battle royale oyunudur. 150 Oyuncunun arasında hayatta kalıp, birinci olmaya çalıştığımız Call of Duty: Warzone isimli bu oyun, piyasaya sürüldüğü ilk 4 günde 15 milyondan fazla indirmeye ulaşarak büyük başarı elde etti. Call of Duty: Warzone, PlayStation 4, Xbox One ve Windows platformlarında bulunmaktadır.

Call Of Duty: Warzone'daki Araçlar Kaldırılıyor!

Araçlar Geçici Olarak Kaldırılıyor!

Oyunu geliştiren firma olan Infinity Ward’ın yapmış olduğu açıklamalarda, Call of Duty: Warzone’daki tüm araçların, geçici olarak kaldırılacağı söylendi.

PS4, Xbox dahil tüm platformları etkileyecek olan bu çözüm, oyuncuların bir süre araçlara binemeyeceği anlamına geliyor. Infinity Ward tarafından yapılan açıklamalarda, sorunun neden kaynaklandığına dair hiçbir açıklama yapılmadı. Ancak sorun en kısa sürede çözülecek ve araçlar yeniden kullanıma açılacaktır.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu