Tiktok Takipçi Satın Al

Daha Birkaç Günlük Call of Duty: Warzone Oyunu 15 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Henüz birkaç gün önce duyurulan Call of Duty: Warzone, 15 milyondan fazla oyuncuya ulaştı.

Activision, battle royale oyununun duyurulmasından bu yana 15 milyondan fazla kişinin Call of Duty: Warzone oynadığını açıkladı.


Call of Duty: Warzone, 12 Mart Perşembe günü bildirilen 6 milyon oyuncudan bir gecede 15 milyon oyuncuya ulaştı. Oyun, 24 saat içinde önceki dönüm noktasını vurdu . Bu yeni kilometre taşı, lansmandan sonraki dört gün içinde yapıldı.

Daha Birkaç Günlük Call of Duty: Warzone Oyunu 15 Milyon Oyuncuya Ulaştı

Son yıllarda battle royale modu zaten oldukça popülerdi. Call of Duty: Warzone da bu piyasada yerini aldı. Oyun oynaması ücretsiz olmasıyla bir anda insanları kendisine çekmeyi başardı.

Call of Duty: Warzone‘un hangi donanımlara ev sahipliği yapan bilgisayarlarda oynanabileceği netleşti. Call of Duty: Modern Warfare’ın oyun dinamiklerini taşıyan yeni ücretsiz battle royale oyunu Call of Duty: Warzone sistem gereksinimleri açıklanmıştı.

4 gün içinde tam 15 milyon oyuncu

Activision’ın ücretsiz battle royale oyunu olarak bugün hem konsol hem de bilgisayar platformu oyuncularına sunulan Warzone oynanışı ile oyuncuları tatmin etmeye başladı gibi görünüyor.

Fortnite ve Apex Legends’dan sonra ücretsiz olarak sunulan bir battle royale oyunu olduğunun altını çizelim. Oyun 8 GB RAM desteği ile oynanabilecek olan yapım konsol ve bilgisayar platformunda herhangi bir ücret ödenmeden oynanacak. Son olarak Oyuncular ile 10 Mart günü ücretsiz bir şekilde oyunu oynayabilecekler. PC oyuncuları Battle.net üzerinden ücretsiz olarak sunulan oyunu buradan indirebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu