Tiktok Takipçi Satın Al

Call of Duty: Modern Warfare’in PC Açık Betasına Yeni Bir Game Ready Sürücüsü Geliyor

NVIDIA, Call of Duty: Modern Warfare PC açık beta oyununu oynamak isteyen oyuncular için yeni bir Game Ready sürücüsünü duyurdu.


Yeni sürücü tüm performans optimizasyonlarını içerirken, PC açık beta için maksimum stabilite sağlıyor ve Gears 5, Borderlands 3, The Surge 2, FIFA 20 ve Code Ven’in dahil olduğu diğer birçok yeni oyunu da destekliyor.

NVIDIA, henüz geliştirilme aşamasında olsa dahi, her oyunun ilk izleniminin iyi bir etki bırakması için yoğun şekilde çalışıyor. Game Ready sürücüleri kilometre taşı niteliğindeki tüm önemli oyunları desteklemeyi amaçlıyor ve bu daoyun tutkunlarına her defasında en iyi oyun deneyimini sunmak için NVIDIA’nın aralıksız çalıştığı anlamına geliyor. Dolayısıyla oyunlar yeni yamalar ve DLC paketleriyle geliştikçe, NVIDIA sürücüleri de buna paralel geliştirmeler almaya devam edecek.

Tüm NVIDIA Game Ready sürücüleri Microsoft WHQL sertifikasına sahip bulunuyor. Sürücülerin çoğu büyük oyunlar için lansman gününde veya daha önce kullanılabilir duruma gelirken, en iyi performans ve kusursuz oyun deneyimi için optimize ediliyor.

LG’nin büyük ekranlı 4K OLED TV’leri, ilk G-SYNC uyumlu oyun monitörü oldu

NVIDIA ve LG, oturduğu yerden herhangi bir ekran yırtılması veya VSync gecikmesi olmadan büyük ekranda oyun oynamak isteyenler için yeni bir çözüm üretti. LG’nin endüstri lideri 2019 model 4K OLED TV’lerinden 5’i G-SYNC uyumlu olarak onaylandı. Boyutları 55 ile 75 inç arasında olan LG E9 ve C9 modelleri de yakında G-SYNC uyumlu fabrika güncellemelerini alacak.

Call of Duty: Modern Warfare’in PC Açık Betasına Yeni Bir Game Ready Sürücüsü Geliyor

Daha fazla G-SYNC monitörü…

G-SYNC Compatible programı, G-SYNC ekosistemini genişletir ve tutarlılık getirmeyi, hangi giriş seviyesi monitörün iyi bir değişken yenileme hızı (VRR) deneyimi sağlayacağı konusunda tüketicileri eğitmeyi amaçlar.

Bu yeni sürücüyle, G-SYNC uyumlu ekranlar listesine 6 yeni monitör daha ekledi:

  • ACER VG252Q
  • ACER XV273 X
  • GIGABYTE AORUS FI27Q
  • GIGABYTE FI27Q-P
  • LG 27GL650
  • LG 27GL63T

G-SYNC Compatible programı altında NVIDIA, AdaptiveSync protokolünü destekleyen monitörlerde deneyimi doğrulamak için monitör üreticileriyle birlikte çalışıyor. Programı geçenler “G-SYNC Uyumlu” olarak belirleniyor. G-SYNC Uyumlu ekranların tam listesi için lütfen buraya tıklayın.

Call of Duty: Modern Warfare’in PC Açık Betasına Yeni Bir Game Ready Sürücüsü Geliyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu