Tiktok Takipçi Satın Al

Call of Duty Mobile 11. Sezonda Gelecek Yeni Harita

COD Mobile yeni sezonu en büyük sezonlardan biri olacak. Buna özel "King" ismine yeni bir harita geliyor.

Call of Duty Mobile 11. Sezonunun oyunun şimdiye kadarki en büyük sezonu olacağı tahmin ediliyor. Popüler mobil oyun birinci yıl dönümünü kutladığından, 11. Sezon “yıl dönümü sezonu” olarak lanse ediliyor.

Bu nedenle, geliştiriciler içerikle her şeyi yapmayı planlıyor. Her içeriğin onaylanmasa da yeni silahlar, harita ve diğer oyun öğeleri hakkında onaylar mevcut. Geliştiriciler, ne bekleyeceğimizi bilmemizi sağlayan COD Mobile’ın gelecek sezonu için resmi haritasını bile ortaya çıkardı.


Activision, 11. sezonun test sürümünün yayınlanmasından önce beta sunucularını devre dışı bıraktı, çünkü şirket gelecek içeriği bir sır olarak tutmak istiyor. Ancak bazı bilgiler mevcuttur.

CoD Mobile geçtiğimiz günlerde birinci yılını kutladı. 1 Ekim 2019’da piyasaya sürülen oyun, geçtiğimiz yıl Activision için 500 milyon dolar kazandı.

Bu bağlamda, geliştirici hayranlar için daha heyecan verici içerik eklemeye kararlı görünüyor. Hatta , silinmiş bir iş ilanı çevrimiçi olarak listelendiğinde , oynaması ücretsiz battle royale Call of Duty: Warzone’un yeni bir mobil oyunu olduğunu ima etti.

11. Sezon Yaklaşıyor,

Activision, son Reddit topluluk güncellemesinde “Bu haftasonundan itibaren, yıl dönümü sezonumuzla ilgili birkaç sosyal medya gönderisine başlayacağız” dedi . “Önümüzdeki hafta tüm hızıyla devam edeceğiz.”

Yine de bazı sızıntılar olmadan hiçbir sezon başlayamaz. Önümüzdeki sezon, bu sızıntılara göre Alcatraz haritası, bir gece modu, izli mermiler ve yeni bir skor serisini tanıtacak .

Resmi çıkış tarihi henüz açıklanmasa bile, pek çok taraftar güncellemenin 14 Ekim’de yapılacak olan Technogeek etkinliğinin bitiminden sonra canlı sunuculara yansımasını bekliyor.

CoD: Mobil hayranlar temelde gelecek sezonda her şeyi bekleyebilir. Birkaç gün önce bulanık bir görüntüyle alay edilen Cadılar Bayramı ve sonbahar temasına uyacak şekilde ürkütücü bir etkinlik eklenebilir.

COD Mobile’ın herhangi bir yeni yinelemesinde olduğu gibi , oyuncular için yepyeni içerikler gelecek. Ancak, bu içerik hemen oynamaya hazırdır. Bunun yerine, öğeleri Battle Pass veya oyun içi Mağaza aracılığıyla açmanız gerekir. Ancak bu, sezonun güncellemesiyle birlikte yayınlanan haritalar veya modlar için geçerli değildir.

Geliştiriciler, 11. Sezon için tüm bu içeriğin yanı sıra bir yıl dönümü etkinliğini yayınlıyor. Bu etkinliğin henüz pek detayı yok ama sezon boyu sürecek bir etkinlik olacağını biliyoruz. Oyun içeriği açısından, Sezon 11’de yayınlanacağını bildiklerimiz burada.

Call of Duty Mobile 11. Sezonda Gelecek Yeni Harita

Yeni Harita King Neler Sunuyor?

  • Harita: Kral
  • Çok Oyunculu Mod: Krank
  • İki yeni Asker
  • Üç yeni silah
  • Yeni Avantaj
  • Scorestreak: Gelişmiş İHA

King haritası, belirli içeriklerin adlarıyla çok derinlemesine gitmedi. Bu yeni Perk, silahlar ve askerler için geçerlidir. Ancak, COD Mobile Sezon 11’in 14 Ekim’de saat 20.00’da yayınlanacağı için bu bilgileri birkaç gün içinde öğreneceğiz. Bir yıllık yıldönümü etkinliği de güncellemeyle oyuna eklenecek ve çeşitli yollarla kilidini açmak için daha fazla içerik bulunmalıdır. Bu popüler mobil oyunun hayranı olmak için harika bir zaman.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu