Tiktok Takipçi Satın Al

Call of Duty: Cold War Betaya Nasıl Erişilir?

Call of Duty : Cold War oyununda betaya nasıl katılabileceğinizden bu içeriğimizde bahsettik.

Call of Duty: Cold War beta, PlayStation için oyunun ön siparişini verenler için bu hafta yayınlanıyor.

Oyunu Xbox veya PC için ön sipariş ettiyseniz, beta sürümünü bir hafta sonra oynamaya devam edebilirsiniz. Oyunu PlayStation için sipariş edenler için, Black Ops Cold War’a nasıl girebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.


Cold War betasının 8 Ekim’de resmi olarak çıkmasına 1 gün var. Treyarch Studios, beta kodlarını sosyal medya hesaplarına sızdıracak kadar cömert davrandı. Oyunu satın alamıyorsanız, bu kodlara dikkat edin. Haftalardır kod veriyorlar ve önümüzdeki birkaç gün içinde daha da fazla para veriyor olabilirler.

Oyunu satın aldıktan veya beta kodunu edindikten sonra, oyunu önceden yükleyebileceksiniz. Ön yükleme resmi olarak 6 Ekim’de başladı ve beta dönemi boyunca indirilebilecek. Ancak, ilk oynayanlardan biri olmak istiyorsanız, Cold War’u önceden yüklediğinizden emin olun.

Oyun için henüz resmi bir dosya boyutu yok, ancak tahminler 150 GB’tan fazla olabileceğini söylüyor. Neyse ki ön yükleme süresi, en son Call of Duty başlığını indirmek için gerekli tüm oyunları silmenize izin verir.

Call of Duty: Cold War Betaya Nasıl Erişilir?

COD: Cold War Beta Başlangıç ​​Zamanı

Black Ops Cold War betası 8 Ekim Perşembe günü saat 10.00 PT / 13.00’da başlayacak. Cold War oyununu önceden yükledikten sonra 10: 00’da beta sürümüne geçebileceksiniz. Ancak, beta sürümünü Erken Erişim için PlayStation’da oynamak için yalnızca 9 Ekim’e kadar süreniz var. PlayStation oyuncuları ayrıca 10 Ekim – 12 Ekim tarihleri ​​arasında önümüzdeki hafta sonu açık erişim beta sürümüne sahip olacak.

Xbox ve PC’ye sahip olanlar 15 Ekim – 16 Ekim tarihleri ​​arasında beta erişimine sahip olacaklar. PlayStation kullanıcıları da bu saatte üçüncü hafta sonu Beta’yı oynayabilecekler. Bu ilk üç haftadan sonra Soğuk Savaş betası 17 Ekim – 19 Ekim tarihleri ​​arasında tüm platformlara açılacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu