Tiktok Takipçi Satın Al

Çağdaş Işıl Kimdir?

YouTube dünyasında ismini kısa süre içinde popüler hale getirmeyi başaran Çağdaş Işıl kimdir?

Herkes kendisini teknoloji YouTube kanalında tanımıştı. Kısa zaman önce kişisel YouTube kanalını duyurmuştu. Duyurmasından hemen sonra 100K aboneyi geride bırakarak emin adımlarla ilerlemektedir.

Çağdaş Işıl Hakkında


1986 yılında Samsun’da dünyaya gözlerine açan Çağdaş Işıl, kısa süre Samsun’da kaldıktan hemen sonra Ankara’ya ailesi ile birlikte taşınmışlardır. Kendisine sorulduğu zaman tüm hayatını neredeyse Ankara’da geçirdiğini dile getirmektedir.

İlkokul öğretimini Mohaç İlköğretim okulunda, lise eğitimini Balgat Ömer Seyfettin Lisesinde okumuştur. Üniversite dönemine geldiği zaman İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzik Bilimler bölümünden mezun olmuştur.

İnternet içerik üreticiliğine giriş yapmadan önce Ankara’da müzik mağazalarında ders vermiştir. Ek olarak bir kitapevinde Edibiyat sorumlusu olarak çalışmaya başladıktan sonra kitaplarla daha iç içe olmuştur. 25 yaşına kadar Üniversite okumak gibi bir planı yer almıyordu. Ancak hayat o kapıyı da kendisine açtı. Hatta kendisi “Ayhan Erol’un kitaplarını okumamam ile planlarım değişti” demiştir.  Üniversite için İzmir’e gelmesi ile tüm hayatı tamamen değişmiş oldu.

Çağdaş Işıl Kimdir?

Çağdaş Işıl, İzmir’de sokak müzisyenliğinden, festival organizasyonlarına kadar pek çok müzik etkinliğinde yer almıştır. Üniversite 3. sınıfta eşi ile tanışmıştır ve 29 yaşında dünya evine girmiştir. Bulunduğu konumdan çok mutlu olmayan Işıl, kendini bulabileceği daha farklı bir tecrübe istiyordu ve o kapı İzmir’de açılmış oldu.

Çağdaş Işıl, artık yavaş yavaş iş hayatında tecrübeler edinmekteydi, yeni işi ise İzmir’de yer alan bir web sitesinde çalışmaya başladı. Orada 6 yıl boyunda performans marketing biriminde ekip yöneticiliği yapmıştır.

Daha sonra farklı bir deneyim kazanmak için farklı bir teknoloji YouTube kanalından teklif almıştır ve orada uzun dönemde video içeriklerde yer almıştır. Son olarak da kendi bağımsızlığını yakalamak adına kişisel YouTube kanalında aktif olarak içerikler üretmektedir.

Ünlü YouTuber Çağdaş Işıl bir röportajında, Pandemi döneminde insanlar gelir elde etmekte sıkıntı yaşamaya başladı. Pandemi döneminde internetten pasif gelir elde etmenin en iyi yolu canlı yayın platformları olarak öne çıkıyor açıklamalarında da bulundu.

Çağdaş Işıl, YouTube’un yanında Twitch platformunda da aktif olarak zaman zaman yayınlarda yapmaktadır. Kendini her geçen gün geliştirmek adına tecrübeler kazanıyor.

Çağdaş Işıl Kimdir?

Çağdaş Işıl Kimdir?

Çağdaş Işıl Kimdir?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu