Tiktok Takipçi Satın Al

Büyükçekmece Özel Electrolux Servis Merkezi

Bir dünya devi olan Electrolux, fırınlarında da ilerleyen ve gelişen teknolojiyi uygulamaya başlamıştır. Ülkemizde uzun zamandır hizmet veren Electrolux, hemen hemen her evde bulunan bir marka haline gelmiştir.


Ülkemizde bu kadar uzun süreli hizmet veren bir marka olduğu için bir çokta teknik servis ekibi bulunmaktadır. Ama ilerleyen teknolojik gelişmelere ayak uyduramadıkları için teknik servisler sizlere faydadan daha çok zarar verebilmektedir.

Bütün bu zararları önlemek adına İstanbul bölgesinde sizlere hizmet veren ve uzun yıllardır Electrolux Servis Büyükçekmece olarak bu işin öncülerinden olan İstanbul Electrolux Servis firması uzman ve tecrübeli teknik servis ekibiyle hizmetinizdedir. Bu firmaya ulaşmak için ise İstanbul’un neresinde olursanız olun çağrı merkezini arayarak çağrı merkezi yetkilisine fırınınızla ilgili ön bir arıza kaydı oluşturmanız yeterlidir.

Arıza kaydını oluşturduktan sonra açık adresinizi de çağrı merkezi yetkilisiyle paylaştığınızda sizin paylaştığınız konuma en yakın uzman ve tecrübeli teknik servis ekibi mümkün olan en kısa sürede sizlere ulaşmaktadır.

İstanbul Electrolux servis firması yaptığı işlere ve sizin için özel olarak temin ettiği parçalarına o kadar çok güveniyor ki sizin fırınınızın teknik seviş hizmeti bittikten sonra bile yaptığı işçiliğin arkasındadır. Firma size bir yıl boyunca geçerli olan işçilik ve eğer varsa değişen parça için parça garantisi vermektedir. Aksi bir durum gerçekleştiğinde sizlere ücretsiz hizmet vermektedir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu