Tiktok Takipçi Satın Al

Büyük İddia: Galaxy S20’nin Telefoto Kamerası Gerçekten Bir Telefoto Kamera Değil!

Samsung, bu ayın başlarında Unpacked etkinliğinde üç cihaz tanıttı. İşte her üç cihaz da çok benzer ve oldukça donanımlı.

Ultra, dijital algoritmalar devreye girdiğinde 100 kata kadar çıkabilen çılgın teleskopik 10x optik zum kamerayla daha da ileri gider.


Galaxy S20 ve Galaxy S20 + ayrıca kesinlikle “ödün vermeden” oldukça etkileyici kamera modülleri alıyor. Samsung sahnede böyle söyledi kamera kalitesi söz konusu olduğunda taviz vermiyor. S20 Ultra’nın fotoğrafçılar için “en iyinin en iyisini” sunduğunu belirtti.

Büyük İddia: Galaxy S20'nin Telefoto Kamerası Gerçekten Bir Telefoto Kamera Değil!

Her üç telefonun teknik özellik sayfalarına bakarsanız, Galaxy S20 ve Galaxy S20 + ‘ın telefoto kameralara sahip olarak listelendiğini göreceksiniz. Artık geleneksel olarak akıllı telefon telefoto kameraları anında optik zoom ile ilişkilendiriliyor. Telefoto lensin doğasında olduğu için işleri biraz daha büyütmek.

Büyük İddia: Galaxy S20'nin Telefoto Kamerası Gerçekten Bir Telefoto Kamera Değil!

Garip bir şekilde, Samsung’un teknik özellik sayfası Galaxy S20 ve Galaxy S20 + ‘nın telefoto kameralarının 3x “hibrit optik zoom” özelliğine sahip olduğunu söylüyor.

NotebookCheck.net’teki sorgulama zihinlerinin daha derine inmeye karar vermesi yeterince açıklayıcı değil. Samsung’un Galaxy S20 ve Galaxy S20 + için kendi teknik özellik belgesine göre, “telefoto kamera” aslında çok geniş açılı bir lens kullanıyor neredeyse ana kameradaki kadar geniş. Esasen, “telefoto” lens normal kameraya kıyasla yalnızca 1,06 zoom sağlar. Bu, 3x “hibrit optik zumun” neredeyse tamamen dijital bir özellik olduğu anlamına gelir.

Yani, bu bir Galaxy S10e’nin ana kamerasıyla elde edebileceğiniz bir şey sadece sıkıştırın ve 3x’e yakınlaştırın. Galaxy S20’nin keskinliği muhtemelen çok daha iyi olacak S20 ve S20 + ‘nın telefoto kameralarının arkasında 64 MP sensör bulunduğundan eminiz.

Sadece Galaxy S20 Ultra’nın uygun bir optik yakınlaştırmaya sahip olduğu ve güzel, dar bir açıya sahip bir telefoto lens olarak adlandırılabileceği ortaya çıkıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu