Tiktok Takipçi Satın Al

Büyük Çöl: Shahzad ve Rüya Atı Diné Black Desert Mobile’a Geldi

Pearl Abyss, Black Desert Mobile‘ın uçsuz bucaksız dünyasını genişleten Büyük Çöl için “Shahzad” isimli yeni yüksek seviye zorluğu duyurdu. Ayrıca Büyük Çöl ‘de daha hızlı seyahat etmeyi sağlamak için yeni bir rüya atı olan Diné de tanıtıldı.

Valencia’nın önemli bir simgesi olan Büyük Çöl, adını Imur ve Torme gibi kralların adlarından almıştır. Torme’nin ölümünden sonra, asil zekâsı ve büyük başarıları nedeniyle yerini kazanan en büyük oğlu Shahzad, bu ismin yeni varisi oldu.

Büyük Çöl’ün Hazineleri Şimdi Black Desert Mobile’de


Büyük Çöl: Shahzad’a erişebilmeleri için maceracıların yeni hikâye “Büyük Çöl Zaferi’ni tamamlamaları gerekiyor. Hikâyeyi başarıyla tamamlayan maceracılar yeni bir Unvan ve Bilgi kazanabilecekler. Ayrıca mevcut Imur ve Torme zorluk seviyelerinin bölgeleri, PvP için kenar mahallelerdeki Haydut Bölgelerini de içerecek şekilde genişletildi.

Yeni bir zorluk seviyesinin eklenmesiyle, tüm maceracılara Büyük Çöl’ü keşfetmeleri için 1 saatlik keşif süresi verildi. Ayrıca maceracılar görevleri tamamlayarak Çöl Hazineleri kazanabilecek ve bunları Yenileme Parşömenleri gibi ödüllerle takas edebilecekler.

Büyük Çöl: Shahzad ve Rüya Atı Diné Black Desert Mobile’a Geldi

Rüya Atı Diné ile Büyük Çöl’de Hızlı Seyahat Başladı

Muhteşem altın yelesi ve muhteşem boynuzu ile rüya atı Diné, Black Desert Mobile’a eklendi. Diné, Büyük Çöl’de koşabilen tek at olduğu için maceracılar onunla bu bölgede daha hızlı seyahat edebilecek ve bölgeyi keşfedebilecek.

Diné, “Efsanevi Rüya Atı” hikayesini tamamladıktan sonra Ahırdan alınabilecek. Maceracılar, bir Toprak Kristali ve 200 Krogdalo’nun Ruh Taşı ile bir Aşama 8 At kullanarak 10. seviyede Diné’yi uyandırmayı deneyebilecekler. Toprak Kristalleri Büyük Çöl: Shahzad’daki düşmanları yenerek elde edilebilecek.

Daha fazla bilgi için Black Desert Mobile’ın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Gaming in Turkey

Gaming In Turkey I Gaming & Esports Agency I Oyun & Espor Ajans

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu