Tiktok Takipçi Satın Al

Bus Simulator 2021 Tanıtıldı!

StillAlive Studios’un geliştirip Astragon Entertainment’in yayınladığı Bus Simulator oyun serisi 2021 versiyonuyla geliyor!

Otobüsünüz. Şirketiniz. Rotanız.
Bus Simulator 21’de serinin tarihindeki en kapsamlı ve gelişmiş filoyu göreceksiniz. Alexander Dennis gibi tanınmış üreticilerin etkileyici sayıda resmi lisanslı ve aslına uygun olarak modellenmiş otobüslerini görebileceksiniz.


Bus Simulator 18’den tanıdığınız yepyeni ABD haritası Angel Shores ve Avrupa Seaside Valley haritasına hazır olun. Bus Simulator 21’in daha açık dünya yaklaşımı, bir otobüs şoförünün heyecan verici günlük hayatını , canlı bir Chinatown bölgesi, çevredeki dağlık kırsal dahil olmak üzere iki büyük, özgürce keşfedilebilir şehirde deneyimleyebileceksiniz. Çeşitli oyuncu türleri için farklı zorluk seviyeleri ve oyun modları da mevcut olacak.

Bus Simulator 21, yalnızca deneyimli bir sürücü olmanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda size başarılı bir yönetici olma ve kendi yerel toplu taşıma imparatorluğunuzu kurma fırsatı sunar.

Bus Simulator 2021 Tanıtıldı!

Masanın arkasından çıkıp direksiyona geçmeyi mi tercih edersiniz? Sorun değil. Bus Simulator 21’deki akıllı AI, yönetim görevlerini üstlenebilir ve otobüs sürücülerinin sadece sürüşten zevk almasını sağlayabiliyor.

Tek oyunculu veya senkronize çok oyunculu modda oynayın ve yolcularınızı güvenli ve hızlı bir şekilde varış noktalarına taşıyın ve her günün sonunda hızlı ve güvenli sürüşünüz için ödüllendirilin.

Serinin tarihindeki en kapsamlı otobüs sürüş deneyimi için PC veya konsolda Bus Simulator 2021 keyfini çıkarın!

Gelin Bus Simulator 21 ile değişen ve eklenen belli başlı özelliklere bakalım!

  • Alexander Dennis gibi üreticiler tarafından resmi olarak lisanslanmış ve çok çeşitli otobüs modellerinin yanı sıra, dünya çapında tanınan diğer birçok marka.
  • Oyuncuları çevrelerini özgürce keşfetmeye davet eden, daha geniş bir açık dünya ortamıyla ABD ve Avrupa’dan ilham alan iki büyük oyun dünyası.
  • Otobüsünüzü tek başınıza sürün veya co-op çok oyunculu modda arkadaşlarınızla bir araya gelin.
  • Çeşitli zorluk seviyeleri ve oyun modları.
  • Gelişmiş yönetim seçenekleri: ayrıntılı zaman çizelgeleri, haritada çeşitli otobüs bayilerini ziyaret etme imkanı, yolcu hacmi ve farklı yoğun zamanlar dikkate alınarak rota planlama.
  • Trafik ve yaya yapay zekası, dinamik hava değişiklikleri ve gündüz-gece döngüsü yeniden düzenlendi.
  • Doğrudan harita üzerinde hızlı seyahat.
  • Yapay zeka sürücülerden otobüsleri devralma. Böylece artık menülerde daha az zaman, sokakta daha fazla zaman.

Bus Simulator 2021 Tanıtıldı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu